Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR 2019 (N2), Data: 2019-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02 2019-03-02  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [15] 10:20    N.Seniūnaitė    
 9   Ugnė Tiškutė      21:12  21:15 [16']    
[3] 10:00    U.Tiškutė      
 8   Rusnė Vidzėnaitė    21:6  23:21 [18']      
    [27] 11:10    M.Gaure  
 5   Gabija Beržinskaitė        22:20  21:10 [24']  
[4] 10:00    G.Beržinskaitė      
 12   Miglė Žibūdaitė    21:10  21:14 [14']      
  [16] 10:45    M.Gaure    
 13   Madara Gaure      21:3  21:2 [10']    
[5] 10:00    M.Gaure      
 4   Urtė Gatelytė    21:5  21:3 [13']       1-a vieta
      [43] 11:55    M.Gaure
 3   Adelė Krutkytė          21:10  21:13 [19']
 A.Krutkytė      
 14       ->      
  [17] 10:45    A.Krutkytė    
 11   Viltė Radzevičiūtė      21:14  22:20 [22']    
[6] 10:00    M.Leonovič      
 6   Mila Leonovič    21:17  21:19 [16']      
    [28] 11:10    J.Kavaliauskaitė  
 7   Goda Vancevičiūtė        21:11  21:6 [22']  
[7] 10:00    G.Vancevičiūtė      
 10   Margarita Poklikajeva    21:12  21:7 [13']      
  [18] 10:45    J.Kavaliauskaitė    
 15         21:15  21:16 [21']    
 J.Kavaliauskaitė      
 2   Jorė Kavaliauskaitė    ->    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [44] 11:55    N.Seniūnaitė
       A.Krutkytė   21:3  21:1 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Tiškutė    
    [29] 11:10    U.Tiškutė  
     G.Beržinskaitė   21:13  21:10 [15']   5-a vieta
      [45] 11:55    G.Vancevičiūtė
     M.Leonovič     21:18  21:16 [20']
    [30] 11:10    G.Vancevičiūtė  
     G.Vancevičiūtė   21:17  21:15 [20']  
         
         
       G.Beržinskaitė   7-a vieta
      [46] 11:55    G.Beržinskaitė
       M.Leonovič   21:13  21:16 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vidzėnaitė    
   R.Vidzėnaitė   ->    
    [31] 11:30    U.Gatelytė  
   M.Žibūdaitė     21:13  21:12 [16']  
  [19] 10:45    U.Gatelytė    
   U.Gatelytė   21:4  21:6 [11']     9-a vieta
      [47] 12:20    U.Gatelytė
        21:8  21:10 [14']
   V.Radzevičiūtė    
   V.Radzevičiūtė   ->    
    [32] 11:30    V.Radzevičiūtė  
   M.Poklikajeva     23:21  21:17 [20']  
   M.Poklikajeva    
    ->    
         
       R.Vidzėnaitė   11-a vieta
      [48] 12:20    R.Vidzėnaitė
       M.Poklikajeva   21:13  21:16 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Žibūdaitė  
     M.Žibūdaitė   ->   13-a vieta
      [33] 11:30   M.Žibūdaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.