Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Umantas      
 16       ->      
  [106] 19:50   A.Umantas    
 9   Ričardas Jakimavičius      21:8  21:5 [18']    
[101] 19:25   E.Goris      
 8   Edvinas Goris    21:7  21:9 [19']      
    [110] 20:20   M.Kancleris  
 5   Tautvydas Paliulis        13:21  21:15  21:17 [46']  
 T.Paliulis      
 12       ->      
  [107] 19:50   M.Kancleris    
 13         21:12  21:13 [17']    
 M.Kancleris      
 4   Mindaugas Kancleris    ->       1-a vieta
      [115] 20:45   A.Kordušas
 3   Vaidas Turolevičius          21:17  21:16 [26']
 V.Turolevičius      
 14       ->      
  [108] 19:50   A.Kordušas    
 11         21:12  21:15 [18']    
 A.Kordušas      
 6   Andrius Kordušas    ->      
    [111] 20:20   A.Kordušas  
 7   Ernestas Jarulaitis        21:17  21:12 [23']  
[102] 19:25   E.Jarulaitis      
 10   Dainius Martyšius    21:16  21:14 [19']      
  [109] 20:20   W.Harder    
 15         21:12  21:7 [13']    
 W.Harder      
 2   Wulf Harder    ->    A.Umantas   3-a vieta
      [116] 20:45   W.Harder
       W.Harder   19:21  23:21  21:17 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Goris    
    [112] 20:20   T.Paliulis  
     T.Paliulis   21:15  21:16 [15']   5-a vieta
      [117] 21:10   V.Turolevičius
     V.Turolevičius     21:10  21:11 [14']
    [113] 20:45   V.Turolevičius  
     E.Jarulaitis   21:11  21:13 [16']  
         
         
       E.Goris   7-a vieta
     
       E.Jarulaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jakimavičius    
   R.Jakimavičius   ->    
     R.Jakimavičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [114] 20:45   R.Jakimavičius
        19:21  21:14  21:19 [40']
   .    
    ->    
     D.Martyšius  
   D.Martyšius     ->  
   D.Martyšius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.