Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N3), Data: 2019-05-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Daniel Leonovič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Leonovič      
 16       ->      
  [21] 11:00    D.Leonovič    
 9   Kostas Kudirka      21:3  21:8 [11']    
[10] 10:30    E.Kozulinas      
 8   Ernestas Kozulinas    21:6  21:9 [15']      
    [35] 12:00    D.Leonovič  
 5   Gintaras Day-Sirrat        21:6  21:7 [15']  
 G.Day-Sirrat      
 12       ->      
  [22] 11:00    R.Daugėla    
 13         21:15  21:14 [16']    
 R.Daugėla      
 4   Rokas Daugėla    ->       1-a vieta
      [47] 12:30    D.Leonovič
 3   Matas Špakauskas          21:9  21:13 [16']
 M.Špakauskas      
 14       ->      
  [23] 11:00    B.Drobavičius    
 11         17:21  21:13  21:16 [31']    
 B.Drobavičius      
 6   Benas Drobavičius    ->      
    [36] 12:00    A.Mažeika  
 7   Saulius Valasevicius        21:2  21:10 [14']  
[11] 10:30   M.Jakštys      
 10   Mykolas Jakštys      B/Ž      
  [24] 11:00    A.Mažeika    
 15         21:8  21:7 [12']    
 A.Mažeika      
 2   Adomas Mažeika    ->    R.Daugėla   3-a vieta
      [48] 12:30    R.Daugėla
       B.Drobavičius   21:4  21:8 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Kozulinas    
    [37] 12:00    G.Day-Sirrat  
     G.Day-Sirrat   21:15  21:17 [18']   5-a vieta
      [49] 13:00    M.Jakštys
     M.Špakauskas     21:13  21:12 [16']
    [38] 12:00    M.Jakštys  
     M.Jakštys   22:20  21:15 [19']  
         
         
       E.Kozulinas   7-a vieta
      [50] 13:00    M.Špakauskas
       M.Špakauskas   21:12  21:23  22:20 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kudirka    
   K.Kudirka   ->    
     K.Kudirka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [34] 12:00   K.Kudirka
          B/Ž
   .    
    ->    
     S.Valasevicius  
   S.Valasevicius     ->  
   S.Valasevicius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 96 97 
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.