Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC vienetų turnyras, Data: 2019-03-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Šarūnas Andriulionis  
16
21
15
21
 20'
22
20
22
20
 27'
21
19
21
15
 19'
9
21
21
19
14
21
 33'
17
21
13
21
 19'
191/219
-28
2
3
2 Ramūnas Mackevičius  
21
16
21
15
 20'
21
14
21
9
 15'
21
15
21
11
 16'
21
14
21
10
 16'
21
19
21
12
 20'
210/135
75
5
1
3 Valerij Vasilčenko  
20
22
20
22
 27'
14
21
9
21
 15'
21
16
21
19
 20'
8
21
21
10
21
11
 28'
17
21
18
21
 21'
190/205
-15
2
5
4 Martynas Nedzinskas  
19
21
15
21
 19'
15
21
11
21
 16'
16
21
19
21
 20'
13
21
15
21
13
21
19
21
 18'
155/210
-55
0
6
5 Titas Skrebė  
21
9
19
21
21
14
 33'
14
21
10
21
 16'
21
8
10
21
11
21
 28'
21
13
21
15
12
21
14
21
 20'
195/206
-11
2
4
6 Robertas Lengvenis  
21
17
21
13
 19'
19
21
12
21
 20'
21
17
21
18
 21'
21
13
21
19
 18'
21
12
21
14
 20'
199/165
34
4
2

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.