Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2019-10-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [60] 14:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Kotryna Janutaitė 
    14:21  21:18  21:19 [32']    
[52] 14:00    V.Pratusevičius, K.Janutaitė      
 8   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:15  21:15 [15']      
    [68] 15:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Giedrius Miestauskas 
 Rugilė Gečaitė 
      21:18  21:14 [18']  
 G.Miestauskas, R.Gečaitė      
 12       ->      
  [61] 15:00    G.Miestauskas, R.Gečaitė    
 13         21:15  19:21  21:17 [29']    
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 4   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->       1-a vieta
      [77] 16:00    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3   Dainius Čeplinskas 
 Tanita Urbonienė 
        15:21  21:13  21:19 [29']
 D.Čeplinskas, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [62] 15:00    F.Juchnevičius, A.Tolstaja    
 11   Fernandas Juchnevičius 
 Anastasija Tolstaja 
    21:13  21:17 [16']    
[53] 14:00    F.Juchnevičius, A.Tolstaja      
 6   Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
  8:21  22:20  21:18 [29']      
    [69] 15:30    F.Juchnevičius, A.Tolstaja  
 7   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      21:15  21:17 [17']  
[55] 14:30    A.Nareika, K.Nareikienė      
 10   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  10:21  21:19  21:18 [29']      
  [63] 15:00    D.Pakšys, A.Pakšytė    
 15         21:17  21:15 [16']    
 D.Pakšys, A.Pakšytė      
 2   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    G.Miestauskas, R.Gečaitė   3-a vieta
      [78] 16:00    D.Pakšys, A.Pakšytė
       D.Pakšys, A.Pakšytė   21:11  21:12 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, K.Janutaitė    
    [70] 15:30    V.Pratusevičius, K.Janutaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė   21:15  21:10 [16']   5-a vieta
      [79] 16:30    V.Pratusevičius, K.Janutaitė
     D.Čeplinskas, T.Urbonienė     21:18  21:17 [17']
    [71] 15:30    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:12  19:21  21:13 [30']  
         
         
       V.Salietis, A.Brikaitė   7-a vieta
      [80] 16:30    V.Salietis, A.Brikaitė
       D.Čeplinskas, T.Urbonienė   22:20  21:17 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečas, G.Plečkaitytė    
   P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->    
     P.Gečas, G.Plečkaitytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [81] 16:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
        18:21  21:17  21:13 [26']
   K.Šemeta, U.Pūkaitė    
   K.Šemeta, U.Pūkaitė   ->    
    [72] 15:30    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
   D.Martinaitis, L.Venckutė     21:16  21:9 [17']  
   D.Martinaitis, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Martinaitis, L.Venckutė
       D.Martinaitis, L.Venckutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 105 106 
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.