Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2019-10-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
22
20
21
18
 20'
21
14
22
20
 19'
11
21
16
21
 18'
21
11
21
16
 16'
155/141
14
3
1
2 Dainius Mazėtis 
 Darius Sirvydis 
20
22
18
21
 20'
21
17
21
15
 24'
21
19
12
21
21
12
 30'
21
16
21
16
 17'
176/159
17
3
2
3 Rimas Sinius 
 Aurimas Jakutis 
14
21
20
22
 19'
17
21
15
21
 24'
11
21
21
16
18
21
 29'
21
15
21
10
 15'
158/168
-10
1
4
4 Orestas Renevis 
 Audrius Šapola 
21
11
21
16
 18'
19
21
21
12
12
21
 30'
21
11
16
21
21
18
 29'
21
10
21
7
 13'
194/148
46
3
3
5 Arūnas Kunigėlis 
 Virgilijus Pupeikis 
11
21
16
21
 16'
16
21
16
21
 17'
15
21
10
21
 15'
10
21
7
21
 13'
101/168
-67
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rolandas Budrikas 
 Romualdas Ripkauskas 
13
21
6
21
 14'
16
21
15
21
 17'
21
18
21
14
 18'
92/116
-24
1
3
2 Valdas Jankauskas 
 Almantas Viruišis 
21
13
21
6
 14'
17
21
12
21
 17'
21
10
21
14
 16'
113/85
28
2
2
3 Karolis Bužinskis 
 Augustinas Stankevičius 
21
16
21
15
 17'
21
17
21
12
 17'
21
11
23
21
 18'
128/92
36
3
1
4 Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
18
21
14
21
 18'
10
21
14
21
 16'
11
21
21
23
 18'
88/128
-40
0
4



2019-10-12  
   1-a vieta
 1    Nojus Budrikas,  Mantas Šatkauskas  
[44] 13:30   N.Budrikas, M.Šatkauskas
 6    Karolis Bužinskis,  Augustinas Stankevičius   22:20  21:5 [14']
   



2019-10-12  
   3-a vieta
 3    Dainius Mazėtis,  Darius Sirvydis  
[45] 13:30   D.Mazėtis, D.Sirvydis
 4    Valdas Jankauskas,  Almantas Viruišis   16:21  21:16  21:19 [27']
   



2019-10-12  
   5-a vieta
 2    Rolandas Budrikas,  Romualdas Ripkauskas  
[46] 13:30   O.Renevis, A.Šapola
 7    Orestas Renevis,  Audrius Šapola   21:6  21:8 [14']
   



2019-10-12  
   7-a vieta
 5    Rimas Sinius,  Aurimas Jakutis  
[47] 13:30   R.Sinius, A.Jakutis
 8    Ignas Dundulis,  Andrius Kvietkauskas   21:9  21:14 [5']
   



2019-10-12  
   9-a vieta
 9    Arūnas Kunigėlis,  Virgilijus Pupeikis  
[48] 13:30   A.Kunigėlis, V.Pupeikis
 10     ->
   



2019-10-12  
   11-a vieta
 11    
[49] 14:00 
 12     ->
   



2019-10-12  
   13-a vieta
 13    
[50] 14:00 
 14     ->
   



2019-10-12  
   15-a vieta
 15    
[51] 14:00 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.