Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:30   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 8   Agnė Stankutė ,   Renata Stulgienė    21:11  21:3 [12']    
  [7] 09:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 5   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė      21:14  21:12 [21']  
[2] 09:30   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 4   Ilze Gūtmane ,   Monika Petreikytė    19:21  21:15  21:15 [29']    1-a vieta
    [13] 10:40   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė        21:16  18:21  21:7 [32']
[3] 09:30   R.Platakytė, J.Sereckienė    
 6   Diana Darbutienė ,   Skaistė Kliaubienė    21:14  21:18 [21']    
  [8] 09:50   R.Platakytė, J.Sereckienė  
 7   Renata Mileškienė ,   Eglė Žakevičiūtė      21:18  22:20 [25']  
[4] 09:30   D.Bogatko, G.Krūminienė    
 2   Dalia Bogatko ,   Gitana Krūminienė    21:7  21:14 [15']    
     
     K.Freimanaitė, J.Repšienė  3-a vieta
  [14] 10:40   D.Bogatko, G.Krūminienė
   D.Bogatko, G.Krūminienė   27:25  7:21  21:18 [42']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Stankutė, R.Stulgienė    
  [9] 10:15   I.Gūtmane, M.Petreikytė  
   I.Gūtmane, M.Petreikytė   21:12  21:13 [19']  5-a vieta
    [15] 10:40   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė     21:16  21:10 [23']
  [10] 10:15   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   21:12  21:3 [20']  
       
       
     A.Stankutė, R.Stulgienė  7-a vieta
    [16] 10:40   A.Stankutė, R.Stulgienė
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   21:16  21:13 [19']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.