Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Laimonas Braknys 
 Aidas Giedrikas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Braknys, A.Giedrikas      
 16       ->      
  [66] 13:25   L.Braknys, A.Giedrikas    
 9   Kęstutis Povilonis 
 Kęstas Supronas 
    21:9  21:15 [22']    
[51] 12:40   V.Galiauskas, A.Bičiūnas      
 8   Vidmantas Galiauskas 
 Andrius Bičiūnas 
  21:8  21:17 [44']      
    [81] 14:20   L.Braknys, A.Giedrikas  
 5   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
      21:13  21:12 [26']  
[52] 12:40   R.Banelis, R.Dovydėnas      
 12   Pijus Povilonis 
 Ernestas Jarulaitis 
  21:12  21:11 [31']      
  [67] 13:25   D.Paulauskas, P.Žostautas    
 13   Mantas Butkus 
 Gediminas Vaitkevičius 
    21:14  13:21  21:15 [39']    
[53] 12:40   D.Paulauskas, P.Žostautas      
 4   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:16  21:12 [31']       1-a vieta
      [96] 15:15   E.Mackevičius, T.Vareika
 3   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
        21:11  16:21  21:18 [41']
 G.Klavinš, U.Lazdinš      
 14       ->      
  [68] 13:25   G.Klavinš, U.Lazdinš    
 11   Vadimas Pipinė 
 Benas Šemeta 
    21:12  21:9 [22']    
[54] 12:40   R.Mackevičius, R.Stakionis      
 6   Ramūnas Mackevičius 
 Raimondas Stakionis 
  21:14  21:10 [23']      
    [82] 14:20   E.Mackevičius, T.Vareika  
 7   Darius Kubilius 
 Almantas Abromaitis 
      21:18  21:18 [26']  
[55] 12:40   E.Mackevičius, T.Vareika      
 10   Edmundas Mackevičius 
 Tomas Vareika 
  21:16  23:21 [43']      
  [69] 13:25   E.Mackevičius, T.Vareika    
 15         21:11  21:6 [24']    
 E.Jonkus, M.Jonkus      
 2   Emilis Jonkus 
 Martynas Jonkus 
  ->    D.Paulauskas, P.Žostautas   3-a vieta
      [97] 15:15   G.Klavinš, U.Lazdinš
       G.Klavinš, U.Lazdinš   21:12  21:16 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Galiauskas, A.Bičiūnas    
    [83] 14:20   R.Banelis, R.Dovydėnas  
     R.Banelis, R.Dovydėnas   21:16  16:21  21:18 [36']   5-a vieta
      [98] 15:15   R.Banelis, R.Dovydėnas
     R.Mackevičius, R.Stakionis     18:21  21:11  21:16 [38']
    [84] 14:20   R.Mackevičius, R.Stakionis  
     E.Jonkus, M.Jonkus   21:13  21:10 [20']  
         
         
       V.Galiauskas, A.Bičiūnas   7-a vieta
      [99] 15:15   V.Galiauskas, A.Bičiūnas
       E.Jonkus, M.Jonkus   21:9  21:9 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Povilonis, K.Supronas    
   K.Povilonis, K.Supronas   ->    
    [85] 14:20   K.Povilonis, K.Supronas  
   P.Povilonis, E.Jarulaitis     22:20  20:22  21:16 [40']  
  [70] 13:25   P.Povilonis, E.Jarulaitis    
   M.Butkus, G.Vaitkevičius   21:15  8:21  21:14 [37']     9-a vieta
      [101] 15:15   V.Pipinė, B.Šemeta
        21:19  22:20 [33']
   V.Pipinė, B.Šemeta    
   V.Pipinė, B.Šemeta   ->    
    [86] 14:20   V.Pipinė, B.Šemeta  
   D.Kubilius, A.Abromaitis     22:20  13:21  21:19 [37']  
   D.Kubilius, A.Abromaitis    
    ->    
         
       P.Povilonis, E.Jarulaitis   11-a vieta
      [102] 15:15   D.Kubilius, A.Abromaitis
       D.Kubilius, A.Abromaitis   21:13  17:21  21:6 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Butkus, G.Vaitkevičius  
     M.Butkus, G.Vaitkevičius   ->   13-a vieta
       M.Butkus, G.Vaitkevičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.