Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [162] 17:10   E.Mackevičius    
 9   Edmundas Mackevičius      27:25  21:14 [31']    
[138] 15:50   E.Mackevičius      
 8   Česlovas Ramanauskas    21:9  25:23 [30']      
    [186] 18:30   E.Mackevičius  
 5   Audrius Vilčinskas        20:22  21:13  21:15 [44']  
 A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [163] 17:10   A.Vilčinskas    
 13         21:19  21:19 [30']    
 A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    ->       1-a vieta
      [206] 19:25   E.Mackevičius
 3   Saulius Eibukas          21:19  9:21  21:17 [52']
 S.Eibukas      
 14       ->      
  [164] 17:10   S.Eibukas    
 11   Audrius Butkus      21:18  21:17 [31']    
[139] 15:50   V.Korolkovas      
 6   Vaidas Korolkovas    21:10  21:10 [30']      
    [187] 18:30   S.Eibukas  
 7   Vidas Pilvinis        21:10  1:0 [23']  
[140] 15:50   V.Pilvinis      
 10   Eduard Goss    21:15  20:22  21:11 [46']      
  [165] 17:10   A.Umantas    
 15         21:12  18:21  21:7 [48']    
 A.Umantas      
 2   Aurelijus Umantas    ->    A.Vilčinskas   3-a vieta
      [207] 19:55   A.Vilčinskas
       A.Umantas   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [188] 18:30   A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:15  10:21  21:19 [35']   5-a vieta
      [208] 19:55   A.Rimkus
     V.Korolkovas     21:16  20:22  24:22 [56']
    [189] 18:30   V.Pilvinis  
     V.Pilvinis   21:16  9:21  21:19 [48']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
     
       V.Korolkovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Č.Ramanauskas    
   Č.Ramanauskas   ->    
     Č.Ramanauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [190] 18:30   E.Goss
        21:8  21:19 [26']
   A.Butkus    
   A.Butkus   ->    
    [166] 17:10   E.Goss  
   E.Goss     21:14  21:13 [22']  
   E.Goss    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Butkus
       A.Butkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.