Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Ramūnas Paškevičius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Paškevičius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [71] 12:50   V.Kemežys, G.Strumila    
 9   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
    21:19  11:21  21:11 [35']    
[52] 12:00   V.Kemežys, G.Strumila      
 8   Vitalijus Kemežys 
 Giedrius Strumila 
  21:19  21:16 [27']      
    [92] 13:40   V.Kemežys, G.Strumila  
 5   Laimonas Braknys 
 Remigijus Šimonis 
      21:16  17:21  21:17 [37']  
[53] 12:00   L.Braknys, R.Šimonis      
 12   Laimis Fiodorovas 
 Tomas Petrauskas 
  21:19  21:18 [25']      
  [72] 12:50   L.Braknys, R.Šimonis    
 13   Jonas Daugėla 
 Mindaugas Narkus 
    13:21  21:13  21:16 [35']    
[54] 12:00   T.Grigas, L.Žibūda      
 4   Tomas Grigas 
 Lauras Žibūda 
  21:18  21:10 [25']       1-a vieta
      [117] 15:00   G.Stravinskas, K.Vilkevičius
 3   Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
        21:9  21:13 [25']
[55] 12:00   G.Stravinskas, K.Vilkevičius      
 14   Vaidas Čepas 
 Tomas Vareika 
  21:19  21:18 [27']      
  [73] 12:50   G.Stravinskas, K.Vilkevičius    
 11   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
    21:14  21:13 [20']    
[56] 12:00   K.Krūminas, T.Paliulis      
 6   Kęstutis Krūminas 
 Tautvydas Paliulis 
  18:21  22:20  21:13 [38']      
    [93] 13:40   G.Stravinskas, K.Vilkevičius  
 7   Raimondas Stakionis 
 Kęstas Supronas 
      21:16  21:7 [24']  
[57] 12:00   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 10   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:17  21:12 [26']      
  [74] 12:50   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
 15         21:15  21:13 [22']    
 I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 2   Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  ->    L.Braknys, R.Šimonis   3-a vieta
      [118] 15:00   L.Braknys, R.Šimonis
       I.Lukoševičius, Ž.Ramonas   13:21  21:19  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Paškevičius, G.Šiaučiūnas    
    [94] 13:40   R.Paškevičius, G.Šiaučiūnas  
     T.Grigas, L.Žibūda   17:21  21:16  21:19 [40']   5-a vieta
      [119] 15:00   R.Paškevičius, G.Šiaučiūnas
     K.Krūminas, T.Paliulis     21:14  21:4 [26']
    [95] 14:10   A.Kovarskas, B.Šemeta  
     A.Kovarskas, B.Šemeta   21:16  21:16 [26']  
         
         
       T.Grigas, L.Žibūda   7-a vieta
      [120] 15:00   K.Krūminas, T.Paliulis
       K.Krūminas, T.Paliulis   21:6  21:13 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Klavinš, U.Lazdinš    
   G.Klavinš, U.Lazdinš   ->    
    [96] 14:10   G.Klavinš, U.Lazdinš  
   L.Fiodorovas, T.Petrauskas     12:21  22:20  23:21 [38']  
  [75] 12:50   L.Fiodorovas, T.Petrauskas    
   J.Daugėla, M.Narkus   21:14  21:17 [27']     9-a vieta
      [121] 15:00   V.Čepas, T.Vareika
   V.Čepas, T.Vareika       21:11  21:18 [24']
  [76] 12:50   V.Čepas, T.Vareika    
   R.Banelis, R.Dovydėnas   21:17  16:21  21:10 [36']    
    [97] 14:10   V.Čepas, T.Vareika  
   R.Stakionis, K.Supronas     21:4  21:4 [24']  
   R.Stakionis, K.Supronas    
    ->    
         
       L.Fiodorovas, T.Petrauskas   11-a vieta
      [122] 15:25   L.Fiodorovas, T.Petrauskas
       R.Stakionis, K.Supronas   21:19  15:21  21:16 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Daugėla, M.Narkus  
     J.Daugėla, M.Narkus   ->   13-a vieta
      [98] 14:10   R.Banelis, R.Dovydėnas
     R.Banelis, R.Dovydėnas     21:14  21:9 [23']
     R.Banelis, R.Dovydėnas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.