Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Tadas Supronas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Supronas      
 16       ->      
  [239] 21:10   T.Supronas    
 9   Ervan Joly-testault      21:16  21:19 [25']    
[225] 20:15   E.Joly-testault      
 8   Emilis Jonkus    21:13  21:8 [21']      
    [252] 22:05   T.Supronas  
 5   Albertas Rimkus        21:17  21:10 [22']  
[226] 20:15   A.Rimkus      
 12   Augustas Janušonis    21:19  21:13 [28']      
  [240] 21:10   A.Rimkus    
 13   Povilas Čižinauskas      21:15  21:19 [27']    
[227] 20:15   E.Adakauskas      
 4   Elmoras Adakauskas    26:24  22:24  21:15 [39']       1-a vieta
      [264] 22:35   T.Supronas
 3   Martynas Povilaitis          16:21  21:19  21:12 [33']
[228] 20:45   M.Povilaitis      
 14   Justinas Skarinkevičius    21:11  21:14 [26']      
  [241] 21:10   S.Malakauskas    
 11   Nedas Šimkus      20:22  21:15  21:19 [42']    
[229] 20:45   S.Malakauskas      
 6   Simas Malakauskas    21:12  21:9 [25']      
    [253] 22:05   L.Zavadskis  
 7   Juozas Adomaitis        21:13  21:12 [24']  
[230] 20:45   J.Adomaitis      
 10   Mantas Smalskis    21:12  21:12 [24']      
  [242] 21:10   L.Zavadskis    
 15         21:18  21:18 [33']    
 L.Zavadskis      
 2   Linas Zavadskis    ->    A.Rimkus   3-a vieta
      [265] 22:35   S.Malakauskas
       S.Malakauskas   21:12  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Joly-testault    
    [254] 22:05   E.Joly-testault  
     E.Adakauskas   21:15  21:10 [20']   5-a vieta
       E.Joly-testault
     M.Povilaitis     21:19  19:21  21:15
    [255] 22:05   J.Adomaitis  
     J.Adomaitis   21:7  21:17 [28']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
     
       M.Povilaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jonkus    
   E.Jonkus   ->    
    [256] 22:05   E.Jonkus  
   A.Janušonis     21:19  21:8 [21']  
  [243] 21:10   A.Janušonis    
   P.Čižinauskas   21:15  21:19 [21']     9-a vieta
       E.Jonkus
   J.Skarinkevičius       21:19  7:21  22:20
  [244] 21:10   J.Skarinkevičius    
   N.Šimkus   21:12  21:16 [19']    
    [257] 22:05   M.Smalskis  
   M.Smalskis     21:14 [14']  
   M.Smalskis    
    ->    
         
       A.Janušonis   11-a vieta
     
       J.Skarinkevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Čižinauskas  
     P.Čižinauskas   ->   13-a vieta
     
     N.Šimkus     ->
     N.Šimkus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.