Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Jucys, P.Jūras      
 16       ->      
  [164] 17:40   S.Malakauskas, L.Pakula    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Gediminas Fridricas 
    22:20  21:18 [32']    
[145] 16:50   S.Malakauskas, L.Pakula      
 8   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  21:19  21:11 [25']      
    [188] 18:35   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
      21:11  9:21  21:19 [31']  
[146] 16:50   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 12   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
  21:19  21:11 [23']      
  [165] 17:40   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:8  21:9 [22']    
 J.Gatelis, J.Seniūnas      
 4   Jovitas Gatelis 
 Jonas Seniūnas 
  ->       1-a vieta
      [211] 19:50   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Arnoldas Slušnys 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        21:18  21:17 [32']
 A.Slušnys, G.Šiaučiūnas      
 14       ->      
  [166] 17:40   V.Martinkus, R.Venckus    
 11   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
    21:19  21:13 [26']    
[147] 16:50   V.Martinkus, R.Venckus      
 6   Vidas Martinkus 
 Robertas Venckus 
  21:14  21:11 [23']      
    [189] 18:35   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Augustas Janušonis 
 Nedas Šimkus 
      21:11  21:13 [25']  
[148] 16:50   D.Kumar, P.Liutikas      
 10   Devender Kumar 
 Paulius Liutikas 
  21:4  21:6 [17']      
  [167] 17:40   M.Kancleris, M.Trybas    
 15         21:18  21:12 [29']    
 M.Kancleris, M.Trybas      
 2   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
  ->    S.Malakauskas, L.Pakula   3-a vieta
      [212] 19:50   S.Malakauskas, L.Pakula
       V.Martinkus, R.Venckus   26:24  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, P.Jūras    
    [190] 18:35   J.Gatelis, J.Seniūnas  
     J.Gatelis, J.Seniūnas   21:9  21:17 [22']   5-a vieta
      [213] 19:50   D.Kumar, P.Liutikas
     A.Slušnys, G.Šiaučiūnas     20:22  21:14  21:12 [39']
    [191] 18:35   D.Kumar, P.Liutikas  
     D.Kumar, P.Liutikas   21:15  21:13 [24']  
         
         
       K.Jucys, P.Jūras   7-a vieta
      [214] 19:50   K.Jucys, P.Jūras
       A.Slušnys, G.Šiaučiūnas   21:16  14:21  21:8 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, G.Fridricas    
   G.Buitvydas, G.Fridricas   ->    
    [168] 17:40   G.Buitvydas, G.Fridricas  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius     22:20  21:19 [26']  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius    
    ->     9-a vieta
      [192] 19:00   G.Buitvydas, G.Fridricas
        19:21  21:15  21:8 [31']
   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
   T.Paliulis, A.Žvilauskas   ->    
    [169] 17:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
   A.Janušonis, N.Šimkus     21:16  21:4 [19']  
   A.Janušonis, N.Šimkus    
    ->    
         
       E.Joly-testault, K.Vilkevičius   11-a vieta
      [193] 19:00   E.Joly-testault, K.Vilkevičius
       A.Janušonis, N.Šimkus   21:13  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.