Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Žanas Ramonas    Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [84] 15:25   A.Sirbikė    
 9   Artūras Sirbikė      21:11  10:21  21:17 [36']    
[77] 15:00   A.Sirbikė      
 8   Jonas Šileris    13:21  21:13  21:16 [32']      
    [94] 16:20   A.Sirbikė  
 5   Tautvydas Paliulis        21:16  11:21  21:17 [41']  
 T.Paliulis      
 12       ->      
  [85] 15:50   L.Braknys    
 13         21:12  24:22 [22']    
 L.Braknys      
 4   Laimonas Braknys    ->       1-a vieta
      [99] 17:15   I.Lukoševičius
 3   Mantas Smalskis          21:11  21:8 [20']
 M.Smalskis      
 14       ->      
  [86] 15:50   M.Smalskis    
 11   Kasparas Vilkevičius      21:19  23:21 [28']    
[78] 15:00   K.Vilkevičius      
 6   Aidas Giedrikas    19:21  21:14  21:12 [37']      
    [95] 16:45   I.Lukoševičius  
 7   Mindaugas Butautas        21:9  21:14 [21']  
[79] 15:25   M.Butautas      
 10   Darius Jurgilas    21:13  21:18 [25']      
  [87] 15:50   I.Lukoševičius    
 15         11:21  21:19  21:18 [29']    
 I.Lukoševičius      
 2   Ignas Lukoševičius    ->    L.Braknys   3-a vieta
      [100] 17:15   L.Braknys
       M.Smalskis   21:19  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Ramonas    
    [96] 16:45   Ž.Ramonas  
     T.Paliulis   21:17  21:15 [24']   5-a vieta
      [101] 17:15   Ž.Ramonas
     K.Vilkevičius     21:18  15:21  22:20 [34']
    [97] 16:45   M.Butautas  
     M.Butautas   21:19  21:19 [24']  
         
         
       T.Paliulis   7-a vieta
      [102] 17:15   T.Paliulis
       K.Vilkevičius   21:19  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Šileris    
   J.Šileris   ->    
     J.Šileris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [98] 17:15   A.Giedrikas
        21:16  21:13 [20']
   A.Giedrikas    
   A.Giedrikas   ->    
    [88] 15:50   A.Giedrikas  
   D.Jurgilas     21:11  21:13 [22']  
   D.Jurgilas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Jurgilas
       D.Jurgilas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.