Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Samanta Golubickaitė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Golubickaitė    
 8       ->    
  [112] 15:45   S.Golubickaitė  
 5   Monika Sukackaitė      21:12  21:12 [26']  
[95] 14:55   M.Sukackaitė    
 4   Gerda Trakymaitė    21:15  21:8 [19']    1-a vieta
    [128] 16:15   S.Golubickaitė
 3   Perla Murėnaitė        21:14  21:8 [58']
[96] 14:55   P.Murėnaitė    
 6   Viltė Paulauskaitė    18:21  22:20  21:7 [42']    
  [113] 15:45   V.Movšovič  
 7         19:21  23:21  21:13 [46']  
 V.Movšovič    
 2   Vitalija Movšovič    ->    
     
     M.Sukackaitė  3-a vieta
  [129] 16:15   P.Murėnaitė
   P.Murėnaitė   21:14  21:10 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   G.Trakymaitė  
   G.Trakymaitė   ->  5-a vieta
    [114] 15:45   V.Paulauskaitė
   V.Paulauskaitė     21:10  19:21  21:13 [37']
   V.Paulauskaitė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 98 99 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.