Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [37] 11:35   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
    21:9  21:13 [19']    
[21] 11:10   P.Levickas, A.Montrimas      
 8   Paulius Levickas 
 Andrius Montrimas 
  23:21  22:20 [30']      
    [48] 12:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
      21:14  21:15 [34']  
 M.Noreika, Š.Stumbra      
 12       ->      
  [35] 11:35   L.Supronas, E.Bradūnas    
 13         21:15  21:18 [29']    
 L.Supronas, E.Bradūnas      
 4   Linas Supronas 
 Evaldas Bradūnas 
  ->       1-a vieta
      [62] 13:15   M.Dagilis, A.Kvedarauskas
 3   Karolis Reimeris 
 Benas Vaškevičius 
        21:16  21:18 [23']
 K.Reimeris, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [36] 11:35   M.Maulė, V.Bagdanavičius    
 11         21:18  21:18 [31']    
 M.Maulė, V.Bagdanavičius      
 6   Mantas Maulė 
 Vilius Bagdanavičius 
  ->      
    [49] 12:25   E.Slušnys, G.Dima  
 7   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
      21:12  21:19 [26']  
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 10       ->      
  [38] 11:35   E.Slušnys, G.Dima    
 15         21:9  21:12 [18']    
 E.Slušnys, G.Dima      
 2   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  ->    L.Supronas, E.Bradūnas   3-a vieta
      [63] 13:15   M.Maulė, V.Bagdanavičius
       M.Maulė, V.Bagdanavičius   21:17  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Levickas, A.Montrimas    
    [50] 12:25   M.Noreika, Š.Stumbra  
     M.Noreika, Š.Stumbra   21:19  21:18 [28']   5-a vieta
      [64] 13:15   K.Reimeris, B.Vaškevičius
     K.Reimeris, B.Vaškevičius     21:18  22:20 [28']
    [51] 12:25   K.Reimeris, B.Vaškevičius  
     M.Palubinskas, P.Palubinskas   21:18  21:16 [23']  
         
         
       P.Levickas, A.Montrimas   7-a vieta
      [65] 13:15   M.Palubinskas, P.Palubinskas
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   21:15  21:18 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       Ą.Barkauskas, A.Valatka
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.