Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jelena Ramaneckienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
21
6
21
10
 21'
21
10
21
11
 23'
84/37
47
2
1
2 Gerda Trakymaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
6
21
10
21
 21'
14
21
21
17
21
13
 40'
72/93
-21
1
2
3 Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
10
21
11
21
 23'
21
14
17
21
13
21
 40'
72/98
-26
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rasa Šulnienė 
 Indrė Petrulaitienė 
21
13
21
17
 21'
21
7
21
8
 26'
84/45
39
2
1
2 Justė Žibūdienė 
 Rugilė Gečaitė 
13
21
17
21
 21'
20
22
21
14
21
15
 38'
92/93
-1
1
2
3 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
7
21
8
21
 26'
22
20
14
21
15
21
 38'
66/104
-38
0
3



2019-09-28  
   1-a vieta
 1    Jelena Ramaneckienė,  Giedrė Dapkuvienė  
[141] 17:25   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė
 2    Rasa Šulnienė,  Indrė Petrulaitienė   21:11  21:16 [19']
   



2019-09-28  
   3-a vieta
 3    Gerda Trakymaitė,  Rasa Radžiūnaitė  
[142] 17:25   G.Trakymaitė, R.Radžiūnaitė
 4    Justė Žibūdienė,  Rugilė Gečaitė   21:0
   



 
   5-a vieta
 5    Aurelija Pakšytė,  Aušra Brikaitė  
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
 6    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   21:0
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.