Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Martynas Povilaitis    Dėl 1-8 vietos      
[154] 18:15   G.Stravinskas      
 16   Giedrius Stravinskas      B/Ž      
  [173] 19:05   G.Stravinskas    
 9   Žanas Ramonas      21:13  21:10 [20']    
[155] 18:15   Č.Ramanauskas      
 8   Česlovas Ramanauskas    21:18  18:21  21:18 [44']      
    [191] 20:30   G.Buntis  
 5   Marius Brazauskas        18:21  21:9  22:20 [35']  
[156] 18:15   M.Brazauskas      
 12   Gytis Celencevičius    21:16  22:20 [32']      
  [174] 19:35   G.Buntis    
 13   Gediminas Buntis      21:16  21:12 [19']    
[157] 18:15   G.Buntis      
 4   Juozas Adomaitis    18:21  21:13  21:16 [33']       1-a vieta
      [205] 21:20   G.Buntis
 3   Albertas Rimkus          21:12  21:10 [26']
[158] 18:15   D.Mieliauskas      
 14   Darius Mieliauskas    21:15  21:12 [25']      
  [175] 19:35   D.Mieliauskas    
 11   Ugnius Mikalauskas      21:13  21:11 [20']    
[159] 18:15   A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    16:21  22:20  21:8 [39']      
    [192] 20:30   D.Mieliauskas  
 7   Deivydas Žilinskas        21:16  11:21  21:19 [36']  
[160] 18:40   D.Žilinskas      
 10   Ignas Lukoševičius    21:17  14:21  21:16 [24']      
  [176] 19:35   D.Žilinskas    
 15   Matas Stravinskas      21:14  18:21  21:19 [42']    
[161] 18:40   D.Juodsnukis      
 2   Dalius Juodsnukis    21:9  21:11 [20']    G.Stravinskas   3-a vieta
      [206] 21:20   G.Stravinskas
       D.Žilinskas   21:12  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas    
    [193] 20:30   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:9  23:21 [24']   5-a vieta
     
     A.Vilčinskas     ->
    [194] 20:30   D.Juodsnukis  
     D.Juodsnukis   21:9  21:14 [19']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Povilaitis      
  [177] 19:35   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas     B/Ž    
    [195] 20:55   J.Adomaitis  
   G.Celencevičius     21:8  21:17 [21']  
  [178] 19:35   J.Adomaitis    
   J.Adomaitis   21:0     9-a vieta
     
   A.Rimkus       ->
  [179] 19:35   A.Rimkus    
   U.Mikalauskas   21:18  21:16 [28']    
    [196] 20:55   I.Lukoševičius  
   I.Lukoševičius     21:18  23:21 [22']  
  [180] 19:35   I.Lukoševičius    
   M.Stravinskas   21:12  21:17 [21']    
         
       Ž.Ramonas   11-a vieta
     
       A.Rimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Povilaitis    
     
     G.Celencevičius   ->   13-a vieta
     
     U.Mikalauskas     ->
     
     M.Stravinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.