Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Judita Vadeikienė 
 Sonata Zinkevičienė 
21
12
15
21
23
21
 33'
21
18
13
21
21
15
 35'
114/108
6
2
1
2 Aušrinė Balazaitė 
 Laura Paulauskaitė 
12
21
21
15
21
23
 33'
17
21
16
21
 29'
87/101
-14
0
3
3 Dovilė Ruzvaltienė 
 Neringa Martinavičiūtė 
18
21
21
13
15
21
 35'
21
17
21
16
 29'
96/88
8
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
16
21
10
21
 28'
17
21
21
13
22
24
 46'
86/100
-14
0
3
2 Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
21
16
21
10
 28'
21
13
16
21
21
10
 32'
100/70
30
2
1
3 Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
21
17
13
21
24
22
 46'
13
21
21
16
10
21
 32'
102/118
-16
1
2



2019-09-28  
   1-a vieta
 1    Judita Vadeikienė,  Sonata Zinkevičienė  
[135] 16:55   V.Giedra, E.Ramanauskaitė
 4    Vida Giedra,  Eglė Ramanauskaitė   21:17  21:14 [1']
   



2019-09-28  
   3-a vieta
 5    Dovilė Ruzvaltienė,  Neringa Martinavičiūtė  
[136] 16:55   D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė
 6    Justė Kazakauskaitė,  Vaida Žitlinskaitė   21:16  21:12 [27']
   



2019-09-28  
   5-a vieta
 2    Rūta Bubulienė,  Vaiva Bubulytė  
[137] 16:55   A.Balazaitė, L.Paulauskaitė
 3    Aušrinė Balazaitė,  Laura Paulauskaitė   21:9  21:17 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.