Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Kęstas Supronas 
 Mantas Smalskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Supronas, M.Smalskis      
 16       ->      
  [107] 15:15   K.Supronas, M.Smalskis    
 9   Romutis Juodsnukis 
 Gražvydas Petrauskas 
    21:13  21:17 [3']    
[84] 13:30   Ž.Rėklaitis, L.Mitrulevičius      
 8   Žilvinas Rėklaitis 
 Laurynas Mitrulevičius 
  20:22  21:13  21:18 [39']      
    [130] 16:30   K.Supronas, M.Smalskis  
 5   Arijus Baranauskas 
 Nerijus Juodsnukis 
      21:18  20:22  22:20 [37']  
 A.Baranauskas, N.Juodsnukis      
 12       ->      
  [108] 15:15   S.Venslovas, V.Šmitas    
 13         21:14  21:15 [7']    
 S.Venslovas, V.Šmitas      
 4   Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
  ->       1-a vieta
      [149] 17:50   T.Vareika, V.Čepas
 3   Artūras Liutkus 
 Saulius Stankus 
        21:8  21:8 [21']
 A.Liutkus, S.Stankus      
 14       ->      
  [109] 15:15   T.Vareika, V.Čepas    
 11         21:13  21:8 [11']    
 T.Vareika, V.Čepas      
 6   Tomas Vareika 
 Vaidas Čepas 
  ->      
    [131] 16:30   T.Vareika, V.Čepas  
 7   Rolandas Čepulis 
 Martynas Krisiukas 
      22:20  21:15 [36']  
[85] 13:55   R.Lapinskas, K.Bužinskis      
 10   Robertas Lapinskas 
 Karolis Bužinskis 
  21:11  21:17 [24']      
  [110] 15:15   R.Lapinskas, K.Bužinskis    
 15         8:21  24:22  22:20 [27']    
 V.Galiauskas, R.Mackevičius      
 2   Vidmantas Galiauskas 
 Ramūnas Mackevičius 
  ->    S.Venslovas, V.Šmitas   3-a vieta
      [150] 17:50   R.Lapinskas, K.Bužinskis
       R.Lapinskas, K.Bužinskis   21:12  21:15 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Rėklaitis, L.Mitrulevičius    
    [132] 16:30   Ž.Rėklaitis, L.Mitrulevičius  
     A.Baranauskas, N.Juodsnukis   21:12  21:17 [22']   5-a vieta
      [151] 17:50   V.Galiauskas, R.Mackevičius
     A.Liutkus, S.Stankus     21:14  21:15 [24']
    [133] 16:30   V.Galiauskas, R.Mackevičius  
     V.Galiauskas, R.Mackevičius   21:18  21:19 [23']  
         
         
       A.Baranauskas, N.Juodsnukis   7-a vieta
     
       A.Liutkus, S.Stankus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juodsnukis, G.Petrauskas    
   R.Juodsnukis, G.Petrauskas   ->    
     R.Juodsnukis, G.Petrauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [111] 15:15   R.Juodsnukis, G.Petrauskas
        13:21  21:13  21:17 [41']
   .    
    ->    
     R.Čepulis, M.Krisiukas  
   R.Čepulis, M.Krisiukas     ->  
   R.Čepulis, M.Krisiukas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.