Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gediminas Fridricas 
 Anant Thapliyal 
21
11
21
13
 23'
21
16
21
17
 34'
84/57
27
2
1
2 Salvijus Stravinskas 
 Simas Malakauskas 
11
21
13
21
 23'
14
21
21
14
15
21
 38'
74/98
-24
0
3
3 Gytis Vizgirda 
 Juozas Adomaitis 
16
21
17
21
 34'
21
14
14
21
21
15
 38'
89/92
-3
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Pijus Balaišis 
 Paulius Levickas 
21
19
21
17
 25'
21
9
21
15
 24'
84/60
24
2
1
2 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
19
21
17
21
 25'
21
13
15
21
21
15
 36'
93/91
2
1
2
3 Saulius Eibukas 
 Ramūnas Paškevičius 
9
21
15
21
 24'
13
21
21
15
15
21
 36'
73/99
-26
0
3



2019-10-19  
   1-a vieta
 1    Gediminas Fridricas,  Anant Thapliyal  
[80] 14:55   G.Fridricas, A.Thapliyal
 2    Pijus Balaišis,  Paulius Levickas   21:17  14:21  21:9 [34']
   



2019-10-19  
   3-a vieta
 4    Albertas Rimkus,  Audrius Vilčinskas  
[81] 14:55   G.Vizgirda, J.Adomaitis
 5    Gytis Vizgirda,  Juozas Adomaitis   21:15  21:18 [26']
   



2019-10-19  
   5-a vieta
 3    Salvijus Stravinskas,  Simas Malakauskas  
[82] 14:55   S.Stravinskas, S.Malakauskas
 6    Saulius Eibukas,  Ramūnas Paškevičius   21:13  21:18 [24']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.