Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Vygantas Garmus 
 Monika Plytnikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Garmus, M.Plytnikaitė      
 16       ->      
  [12] 10:25   V.Garmus, M.Plytnikaitė    
 9   Salvijus Stravinskas 
 Toma Rakauskaitė 
    19:21  21:12  21:12 [34']    
[1] 10:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 8   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  19:21  21:17  21:14 [45']      
    [23] 11:15   G.Vizgirda, R.Šulnienė  
 5   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      10:21  21:19  21:16 [45']  
[2] 10:00   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 12   Marijus Stankevičius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  22:20  16:21  21:10 [42']      
  [13] 10:25   G.Vizgirda, R.Šulnienė    
 13   Saulius Eibukas 
 Birutė Baranauskaitė 
    18:21  21:17  21:8 [33']    
[3] 10:00   G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 4   Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
  21:7  21:8 [31']       1-a vieta
      [34] 12:05   G.Vizgirda, R.Šulnienė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Kristina Poškutė 
        21:18  21:16 [28']
[4] 10:00   E.Bradūnas, K.Poškutė      
 14   Donatas Rumšys 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:23  21:13  21:17 [43']      
  [14] 10:25   A.Thapliyal, N.Brazauskienė    
 11   Anant Thapliyal 
 Neringa Brazauskienė 
    21:6  21:18 [21']    
[5] 10:00   A.Thapliyal, N.Brazauskienė      
 6   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  21:18  21:19 [39']      
    [24] 11:15   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Ramunė Petrošienė 
      21:16  21:15 [22']  
[6] 10:00   E.Čižinauskas, R.Petrošienė      
 10   Mantas Zinkevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:14  21:13 [31']      
  [15] 10:50   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 15   Gediminas Fridricas 
 Diana Lubė 
    21:15  19:21  21:9 [31']    
[7] 10:00   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  21:11 [29']    V.Garmus, M.Plytnikaitė   3-a vieta
      [35] 12:05   A.Thapliyal, N.Brazauskienė
       A.Thapliyal, N.Brazauskienė   21:17  21:13 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
    [25] 11:15   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
     A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   21:11  21:15 [20']   5-a vieta
      [36] 12:05   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
     E.Bradūnas, K.Poškutė     14:21  21:15  21:17 [35']
    [26] 11:15   E.Čižinauskas, R.Petrošienė  
     E.Čižinauskas, R.Petrošienė   16:21  21:14  21:18 [33']  
         
         
       A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   7-a vieta
      [37] 12:05   E.Bradūnas, K.Poškutė
       E.Bradūnas, K.Poškutė   20:22  21:16  21:15 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas, T.Rakauskaitė    
   S.Stravinskas, T.Rakauskaitė   ->    
    [27] 11:40   S.Stravinskas, T.Rakauskaitė  
   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė     14:21  21:14  21:17 [37']  
  [16] 10:50   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė    
   S.Eibukas, B.Baranauskaitė   21:16  21:15 [27']     9-a vieta
      [38] 12:05   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė
   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė       19:21  21:13  21:15 [45']
  [17] 10:50   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė    
   V.Martinkus, J.Vadeikienė   14:21  21:19  21:13 [33']    
    [28] 11:40   D.Rumšys, J.Kazakauskaitė  
   M.Zinkevičius, A.Balazaitė     21:12  21:14 [23']  
  [18] 10:50   M.Zinkevičius, A.Balazaitė    
   G.Fridricas, D.Lubė   21:14  21:18 [26']    
         
       M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė   11-a vieta
      [39] 12:05   M.Zinkevičius, A.Balazaitė
       M.Zinkevičius, A.Balazaitė   21:17  21:8 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė  
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė   ->   13-a vieta
      [40] 12:05   S.Eibukas, B.Baranauskaitė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     14:21  21:18  21:16 [37']
    [29] 11:40   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     G.Fridricas, D.Lubė   21:14  21:14 [24']  
         
         
        15-a vieta
       G.Fridricas, D.Lubė
       G.Fridricas, D.Lubė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.