Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edmundas Petrošius 
 Jurga Misiuvienė 
21
15
21
15
 21'
23
25
21
14
15
21
 42'
16
21
21
16
21
7
 28'
159/134
25
2
2
2 Artūras Liutkus 
 Natalija Poškienė 
15
21
15
21
 21'
21
13
19
21
17
21
 36'
21
7
21
17
 28'
129/121
8
1
3
3 Donatas Akelis 
 Diana Darbutienė 
25
23
14
21
21
15
 42'
13
21
21
19
21
17
 36'
21
19
21
17
 28'
157/152
5
3
1
4 Kęstutis Kučinskas 
 Vaiva Ivanauskaitė 
21
16
16
21
7
21
 28'
7
21
17
21
 28'
19
21
17
21
 28'
104/142
-38
0
4

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.