Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2019-07-20, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Renata Staupelienė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
21
11
18
21
21
11
 32'
17
21
21
15
7
21
 37'
105/100
5
1
2
2 Diana Grigalauskienė 
 Jolanta Sereckienė 
11
21
21
18
11
21
 32'
11
21
17
21
 24'
71/102
-31
0
3
3 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
17
15
21
21
7
 37'
21
11
21
17
 24'
99/73
26
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
10
21
9
 20'
15
21
21
15
21
14
 33'
99/69
30
2
1
2 Natalya Aleksandrova 
 Valentina Verbitskaya 
10
21
9
21
 20'
9
21
4
21
 19'
32/84
-52
0
3
3 Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
21
15
15
21
14
21
 33'
21
9
21
4
 19'
92/70
22
1
2



2019-07-20  
   1-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[13] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 5    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė   21:11  21:12 [1']
   



2019-07-20  
   3-a vieta
 1    Renata Staupelienė,  Ernesta Grigeliūnienė  
[14] 11:10   R.Staupelienė, E.Grigeliūnienė
 6    Kristina Freimanaitė,  Jurita Repšienė   21:19  14:21  21:18 [33']
   



2019-07-20  
   5-a vieta
 3    Diana Grigalauskienė,  Jolanta Sereckienė  
[15] 11:10   D.Grigalauskienė, J.Sereckienė
 4    Natalya Aleksandrova,  Valentina Verbitskaya   21:13  14:21  21:16 [31']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.