Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Summer in the City, Data: 2019-07-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Pranas Varaneckas  
21
19
15
21
14
21
 29'
18
21
27
25
21
8
 34'
21
4
21
10
 14'
21
12
21
19
 19'
200/160
40
3
2
2 Gediminas Jauniškis  
19
21
21
15
21
14
 29'
21
16
21
17
 22'
21
13
21
8
 15'
21
17
20
22
21
11
 33'
207/154
53
4
1
3 Valerij Vasilčenko  
21
18
25
27
8
21
 34'
16
21
17
21
 22'
21
11
21
5
 15'
11
21
21
17
19
21
 33'
180/183
-3
1
4
4 Povilas Levickis  
4
21
10
21
 14'
13
21
8
21
 15'
11
21
5
21
 15'
9
21
10
21
 19'
70/168
-98
0
5
5 Ihar Tsybenka  
12
21
19
21
 19'
17
21
22
20
11
21
 33'
21
11
17
21
21
19
 33'
21
9
21
10
 19'
182/174
8
2
3

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.