Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Butkus, A.Michaliova      
 16       ->      
  [89] 15:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 9   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    20:22  21:18  21:15 [33']    
[76] 14:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 8   Laimis Fiodorovas 
 Inga Jakutienė 
  21:14  21:16 [17']      
    [102] 16:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
      21:19  14:21  21:12 [27']  
[77] 14:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 12   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  21:14  21:17 [16']      
  [90] 15:00    A.Andreliūnas, I.Gudelytė    
 13   Arūnas Grigalauskas 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    14:21  21:13  21:13 [27']    
[78] 14:30    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 4   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Venslovė 
  21:14  7:21  23:21 [26']       1-a vieta
      [116] 16:30    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė
 3   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
        22:20  18:21  21:9 [26']
[79] 14:30    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė      
 14   Andrius Dubrovskis 
 Viktorija Rakejevaitė 
  21:11  15:21  21:17 [27']      
  [91] 15:00    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė    
 11   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:16  12:21  21:11 [24']    
[80] 14:30    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 6   Darius Likas 
 Edita Likienė 
  21:17  21:11 [17']      
    [103] 16:00    A.Dubrovskis, V.Rakejevaitė  
 7   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
      21:19  24:22 [18']  
[81] 14:30    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 10   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  26:24  21:18 [20']      
  [92] 15:00    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 15   Valerij Vasilčenko 
 Emilija Petrauskaitė 
    21:18  21:16 [16']    
[82] 14:30    D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė      
 2   Dainius Mazėtis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:19  21:7 [15']    A.Andreliūnas, I.Gudelytė   3-a vieta
      [117] 16:30    A.Andreliūnas, I.Gudelytė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:17  21:12 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Butkus, A.Michaliova    
    [104] 16:00    A.Butkus, A.Michaliova  
     A.Grigalauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:15  21:17 [17']   5-a vieta
      [118] 17:00    A.Butkus, A.Michaliova
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     21:13  22:20 [17']
    [105] 16:00    D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė  
     D.Mazėtis, Ž.Simonaitytė   21:18  21:16 [18']  
         
         
       A.Grigalauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   7-a vieta
      [119] 17:00    A.Grigalauskas, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:15  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Fiodorovas, I.Jakutienė    
   L.Fiodorovas, I.Jakutienė   ->    
    [106] 16:00    L.Fiodorovas, I.Jakutienė  
   K.Bužinskis, R.Bužinskienė     18:21  22:20  21:19 [28']  
  [93] 15:00    T.Meškutavičius, A.Venslovė    
   T.Meškutavičius, A.Venslovė   21:17  21:10 [15']     9-a vieta
      [120] 17:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė       21:17  21:16 [16']
  [94] 15:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
   D.Likas, E.Likienė   21:12  21:14 [16']    
    [107] 16:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
   A.Viruišis, I.Ivoškienė     21:11  21:18 [16']  
  [95] 15:30    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
   V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė   21:12  21:23  21:14 [28']    
         
       T.Meškutavičius, A.Venslovė   11-a vieta
      [121] 17:00    T.Meškutavičius, A.Venslovė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:3  21:18 [12']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė   ->   13-a vieta
      [122] 17:00    K.Bužinskis, R.Bužinskienė
     D.Likas, E.Likienė     21:10  21:19 [17']
    [108] 16:00    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė  
     V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė   17:21  21:17  21:16 [31']  
         
         
        15-a vieta
       D.Likas, E.Likienė
       D.Likas, E.Likienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.