Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [23] 10:45    A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 9   Goda Juršėnaitė 
 Indrė Gudelytė 
    21:10  21:15 [15']    
[5] 10:00    G.Juršėnaitė, I.Gudelytė      
 8   Diana Valantinaitė 
 Diana Lubė 
  21:12  21:10 [15']      
    [43] 12:15    A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 5   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:15  21:9 [19']  
[6] 10:00    R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12   Jurgita Venckuvienė 
 Rita Bielinytė 
  21:10  21:15 [18']      
  [24] 10:45    R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 13         21:13  21:16 [18']    
 G.Plečkaitytė, V.Suško      
 4   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  ->       1-a vieta
      [65] 13:45    A.Pakšytė, R.Gečaitė
 3   Toma Rakauskaitė 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:12  21:12 [17']
 T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [25] 11:15    T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė    
 11   Evelina Keturakytė 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:15  21:6 [14']    
[7] 10:00    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 6   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  21:19  21:10 [17']      
    [44] 12:15    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7   Aušra Montvydaitė 
 Karolina Merkevičiūtė 
      22:24  21:10  21:18 [29']  
[8] 10:00    A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė      
 10   Aurelija Venslovė 
 Živilė Simonaitytė 
  15:21  21:19  21:18 [28']      
  [26] 11:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:17  21:13 [15']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    R.Bubulienė, V.Bubulytė   3-a vieta
      [66] 13:45    T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė
       T.Rakauskaitė, E.Ramanauskaitė   21:12  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Juršėnaitė, I.Gudelytė    
    [45] 12:15    G.Plečkaitytė, V.Suško  
     G.Plečkaitytė, V.Suško   21:17  21:17 [18']   5-a vieta
      [67] 13:45    G.Plečkaitytė, V.Suško
     K.Janutaitė, M.Janutaitė     17:21  21:15  21:14 [25']
    [46] 12:15    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
     A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė   21:17  16:21  21:14 [26']  
         
         
       G.Juršėnaitė, I.Gudelytė   7-a vieta
      [68] 13:45    G.Juršėnaitė, I.Gudelytė
       A.Montvydaitė, K.Merkevičiūtė   21:18  13:21  21:16 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Valantinaitė, D.Lubė    
   D.Valantinaitė, D.Lubė   ->    
    [47] 12:15    D.Valantinaitė, D.Lubė  
   J.Venckuvienė, R.Bielinytė     21:16  21:13 [17']  
   J.Venckuvienė, R.Bielinytė    
    ->     9-a vieta
      [69] 13:45    A.Venslovė, Ž.Simonaitytė
        21:12  21:14 [18']
   E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė    
   E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė   ->    
    [48] 12:15    A.Venslovė, Ž.Simonaitytė  
   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė     21:15  21:18 [19']  
   A.Venslovė, Ž.Simonaitytė    
    ->    
         
       J.Venckuvienė, R.Bielinytė   11-a vieta
      [70] 13:45    E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė
       E.Keturakytė, M.Šiaučiūnaitė   21:14  21:13 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.