Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2007-10-06, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    21:14  21:12    
 V.Pratusevičius, I.Bankauskienė      
 8   Valdas Paulauskas 
 Lolita Siliūnienė 
    B/Ž      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Rimas Lavrukaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:16  21:14  
 R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė      
 12   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:16  21:19      
   R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė    
 13   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
    21:18  20:22  21:16    
 M.Prevelis, J.Prevelienė      
 4   Martynas Prevelis 
 Juratė Prevelienė 
  21:12  21:16       1-a vieta
       P.Bartušis, I.Starevičiutė
 3   Povilas Bartušis 
 Indrė Starevičiutė 
        21:10  13:21  21:9
 P.Bartušis, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   P.Bartušis, I.Starevičiutė    
 11   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
    21:9  21:14    
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 6   Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  21:16  21:19      
     P.Bartušis, I.Starevičiutė  
 7   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      21:17  19:21  21:12  
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 10   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:16  21:15      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 15         12:21  21:16  21:19    
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 2   Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
       J.Špelveris, E.Liočaitė
       J.Špelveris, E.Liočaitė   21:13  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
     M.Prevelis, J.Prevelienė  
     M.Prevelis, J.Prevelienė     B/Ž   5-a vieta
       A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė     18:21  21:16  21:15
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
     L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:17  21:16  
         
         
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   7-a vieta
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:12  17:21  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas, L.Siliūnienė    
   V.Paulauskas, L.Siliūnienė   ->    
     V.Paulauskas, L.Siliūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     21:12  21:17  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     B/Ž     9-a vieta
       V.Paulauskas, L.Siliūnienė
        17:21  21:13  21:5
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė    
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė   ->    
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
   A.Poderys, A.Liepuonienė     21:7  21:18  
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
    ->    
         
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   11-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:18  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė   ->   13-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.