Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ramūnas Kavaliauskas ,   Pranciškus Gečas   Dėl 1-4 vietų    
[3] 10:00    R.Kavaliauskas, P.Gečas    
 8   Dainius Mazėtis ,   Martynas Puchovičius    21:14  21:19 [17']    
  [12] 10:20    R.Kavaliauskas, P.Gečas  
 5   Jonas Bartkus ,   Orestas Renevis      21:7  21:14 [17']  
[4] 10:00    J.Bartkus, O.Renevis    
 4   Jurgis Pauliukas ,   Artūras Nareika    21:11  21:17 [21']    1-a vieta
    [21] 11:20    R.Kavaliauskas, P.Gečas
 3   Anant Thapliyal ,   Mindaugas Danys        21:13  21:19 [18']
[5] 10:00    J.Masaitis, G.Arbačiauskas    
 6   Julius Masaitis ,   Giedrius Arbačiauskas    21:16  21:13 [16']    
  [13] 10:20    K.Jucys, P.Jūras  
 7   Simas Malakauskas ,   Ramūnas Ražanauskas      22:20  19:21  21:19 [32']  
[6] 10:00    K.Jucys, P.Jūras    
 2   Kristijonas Jucys ,   Paulius Jūras    21:19  22:20 [21']    
     
     J.Bartkus, O.Renevis  3-a vieta
  [22] 11:20    J.Masaitis, G.Arbačiauskas
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas   14:21  21:17  21:17 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Mazėtis, M.Puchovičius    
  [14] 10:20    J.Pauliukas, A.Nareika  
   J.Pauliukas, A.Nareika   18:21  21:13  21:14 [29']  5-a vieta
    [23] 11:20    A.Thapliyal, M.Danys
   A.Thapliyal, M.Danys     21:10  21:12 [15']
  [15] 10:50    A.Thapliyal, M.Danys  
   S.Malakauskas, R.Ražanauskas   16:21  21:12  21:11 [29']  
       
       
     D.Mazėtis, M.Puchovičius  7-a vieta
    [24] 11:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius
     S.Malakauskas, R.Ražanauskas   21:16  21:11 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.