Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Donatas Juršys ,   Vaidas Razbadauskas   Dėl 1-4 vietų    
 D.Juršys, V.Razbadauskas    
 8       ->    
  [16] 10:50    D.Juršys, V.Razbadauskas  
 5   Donatas Vilimas ,   Ričardas Navaitis      21:12  21:14 [19']  
[7] 10:00    D.Vilimas, R.Navaitis    
 4   Donatas Sirvydis ,   Augustinas Stankevičius    16:21  21:11  21:11 [29']    1-a vieta
    [25] 11:20    D.Juršys, V.Razbadauskas
 3   Almantas Viruišis ,   Valdas Jankauskas        18:21  21:17  21:15 [31']
[8] 10:30    A.Viruišis, V.Jankauskas    
 6   Ričardas Kazlauskas ,   Aušrys Šliavas    21:17  21:12 [17']    
  [17] 10:50    A.Viruišis, V.Jankauskas  
 7   Valerij Vasilčenko ,   Himanshu Raj      21:14  21:12 [20']  
[9] 10:20    R.Kulieša, R.Sinius    
 2   Romas Kulieša ,   Rimas Sinius    21:13  21:11 [17']    
     
     D.Vilimas, R.Navaitis  3-a vieta
  [26] 11:20    D.Vilimas, R.Navaitis
   R.Kulieša, R.Sinius   15:21  21:19  21:10 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Sirvydis, A.Stankevičius  
   D.Sirvydis, A.Stankevičius   ->  5-a vieta
    [27] 11:50    V.Vasilčenko, H.Raj
   R.Kazlauskas, A.Šliavas     21:10  21:19 [19']
  [18] 10:50    V.Vasilčenko, H.Raj  
   V.Vasilčenko, H.Raj   21:18  21:17 [22']  
       
       
     7-a vieta
     R.Kazlauskas, A.Šliavas
     R.Kazlauskas, A.Šliavas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.