Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Vitalij Krasovskij ,   Skaistė Kliaubienė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Krasovskij, S.Kliaubienė    
 8       ->    
  [13] 09:55   V.Krasovskij, S.Kliaubienė  
 5   Justinas Jarulaitis ,   Laura Dapševičiūtė      21:18  21:19 [26']  
[1] 09:30   A.Janavičius, V.Valauskienė    
 4   Aidanas Janavičius ,   Vaida Valauskienė    20:22  21:19  21:18 [39']    1-a vieta
    [33] 11:10   V.Krasovskij, S.Kliaubienė
 3   Dainius Martyšius ,   Renata Mileškienė        21:16  21:15 [21']
[2] 09:30   T.Petrauskas, Ž.Mickevičienė    
 6   Tomas Petrauskas ,   Živilė Mickevičienė    15:21  21:13  21:9 [30']    
  [14] 09:55   T.Petrauskas, Ž.Mickevičienė  
 7   Vidmantas Galiauskas ,   Jurga Misiuvienė      21:17  17:21  21:19 [33']  
[3] 09:30   E.Petrošius, A.Stankutė    
 2   Edmundas Petrošius ,   Agnė Stankutė    19:21  21:14  22:20 [33']    
     
     A.Janavičius, V.Valauskienė  3-a vieta
  [34] 11:10   E.Petrošius, A.Stankutė
   E.Petrošius, A.Stankutė   21:13  21:11 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė  
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   ->  5-a vieta
    [35] 11:10   V.Galiauskas, J.Misiuvienė
   D.Martyšius, R.Mileškienė     10:21  21:19  21:15 [37']
  [15] 10:20   V.Galiauskas, J.Misiuvienė  
   V.Galiauskas, J.Misiuvienė   21:15  21:1 [23']  
       
       
     7-a vieta
     D.Martyšius, R.Mileškienė
     D.Martyšius, R.Mileškienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.