Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Aušrinė Balazaitė ,   Svetlana Čalkina   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:45   A.Balazaitė, S.Čalkina    
 8   Diana Valantinaitė ,   Vaida Gečienė    21:12  21:10 [20']    
  [9] 10:10   A.Balazaitė, S.Čalkina  
 5   Inga Bankauskienė ,   Rūta Bubulienė      21:11  21:16 [23']  
[2] 09:45   I.Bankauskienė, R.Bubulienė    
 4   Justė Kazakauskaitė ,   Jolanta Sereckienė    21:12  17:21  21:18 [36']    1-a vieta
    [17] 11:00   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė
 3   Regina Narijauskaitė ,   Vaida Martinkienė        21:18  15:21  21:15 [33']
[3] 09:45   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė    
 6   Vaida Žitlinskaitė ,   Diana Lubė    21:16  21:8 [23']    
  [10] 10:10   R.Narijauskaitė, V.Martinkienė  
 7   Diana Vizgirdienė ,   Ingrida Savickienė      21:18  21:13 [24']  
[4] 09:45   J.Vadeikienė, I.Peleckienė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Irena Peleckienė    21:11  15:21  21:14 [36']    
     
     I.Bankauskienė, R.Bubulienė  3-a vieta
  [18] 11:00   I.Bankauskienė, R.Bubulienė
   J.Vadeikienė, I.Peleckienė   14:21  21:18  21:8 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Valantinaitė, V.Gečienė    
  [11] 10:35   D.Valantinaitė, V.Gečienė  
   J.Kazakauskaitė, J.Sereckienė   21:16  19:21  21:15 [35']  5-a vieta
    [19] 11:00   V.Žitlinskaitė, D.Lubė
   V.Žitlinskaitė, D.Lubė     21:10  18:21  21:17 [37']
  [12] 10:35   V.Žitlinskaitė, D.Lubė  
   D.Vizgirdienė, I.Savickienė   21:9  21:15 [19']  
       
       
     J.Kazakauskaitė, J.Sereckienė  7-a vieta
    [20] 11:00   D.Vizgirdienė, I.Savickienė
     D.Vizgirdienė, I.Savickienė   21:14  21:19 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.