Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Vidas Martinkus 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
[25] 11:50   V.Martinkus, S.Čalkina      
 16   Povilas Čižinauskas 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  23:21 [35']      
  [39] 12:40   V.Martinkus, S.Čalkina    
 9   Tadas Staniulis 
 Rūta Bubulienė 
    21:15  13:21  21:15 [34']    
[26] 11:50   V.Bagdanavičius, D.Lubė      
 8   Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Lubė 
  21:19  21:9 [31']      
    [53] 13:55   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Jolanta Sereckienė 
      21:17  21:15 [22']  
[27] 11:50   G.Vaičiulis, J.Sereckienė      
 12   Rytis Vizgirda 
 Vaida Martinkienė 
  21:19  21:18 [28']      
  [40] 13:05   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė    
 13   Jonas Malinauskas 
 Regina Narijauskaitė 
    21:7  25:23 [19']    
[28] 11:50   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:16  21:13 [24']       1-a vieta
      [65] 14:45   J.Malinauskas, R.Narijauskaitė
 3   Egidijus Peleckis 
 Judita Vadeikienė 
        22:20  15:21  21:9 [35']
[29] 11:50   D.Kubilius, I.Bankauskienė      
 14   Darius Kubilius 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  21:19 [26']      
  [41] 13:05   M.Palubinskas, D.Butvydaitė    
 11   Vitalij Krasovskij 
 Irena Peleckienė 
    21:19  21:12 [23']    
[30] 12:15   M.Palubinskas, D.Butvydaitė      
 6   Mantas Palubinskas 
 Dovilė Butvydaitė 
  21:11  21:13 [22']      
    [54] 13:55   M.Palubinskas, D.Butvydaitė  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Diana Valantinaitė 
      20:22  21:16  21:17 [34']  
[31] 12:15   A.Poderys, J.Kazakauskaitė      
 10   Aidas Poderys 
 Justė Kazakauskaitė 
  17:21  21:19  21:18 [33']      
  [42] 13:05   A.Morkūnas, A.Balazaitė    
 15   Saulius Eibukas 
 Vaida Gečienė 
    21:17  21:16 [22']    
[32] 12:15   A.Morkūnas, A.Balazaitė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:7  21:17 [22']    V.Martinkus, S.Čalkina   3-a vieta
      [66] 15:10   A.Morkūnas, A.Balazaitė
       A.Morkūnas, A.Balazaitė   18:21  21:13  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bagdanavičius, D.Lubė    
    [55] 13:55   V.Bagdanavičius, D.Lubė  
     G.Vaičiulis, J.Sereckienė   21:15  21:17 [24']   5-a vieta
      [67] 15:10   V.Bagdanavičius, D.Lubė
     D.Kubilius, I.Bankauskienė     21:9  23:21 [15']
    [56] 14:20   D.Kubilius, I.Bankauskienė  
     A.Poderys, J.Kazakauskaitė   21:17  14:21  21:19 [32']  
         
         
       G.Vaičiulis, J.Sereckienė   7-a vieta
     
       A.Poderys, J.Kazakauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Čižinauskas, I.Savickienė      
  [43] 13:05   P.Čižinauskas, I.Savickienė    
   T.Staniulis, R.Bubulienė   21:17  21:13 [22']    
    [57] 14:20   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė  
   R.Vizgirda, V.Martinkienė     21:13  21:16 [22']  
  [44] 13:05   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė    
   M.Stankevičius, V.Žitlinskaitė   21:15  21:18 [25']     9-a vieta
      [68] 15:10   G.Stasiulis, D.Valantinaitė
   E.Peleckis, J.Vadeikienė       21:15  14:21  21:18 [33']
  [45] 13:30   E.Peleckis, J.Vadeikienė    
   V.Krasovskij, I.Peleckienė   21:17  21:17 [23']    
    [58] 14:20   G.Stasiulis, D.Valantinaitė  
   G.Stasiulis, D.Valantinaitė     21:12  21:18 [24']  
  [46] 13:30   G.Stasiulis, D.Valantinaitė    
   S.Eibukas, V.Gečienė   21:14  21:14 [24']    
         
       P.Čižinauskas, I.Savickienė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, J.Vadeikienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Staniulis, R.Bubulienė    
     
     R.Vizgirda, V.Martinkienė   ->   13-a vieta
     
     V.Krasovskij, I.Peleckienė     ->
     
     S.Eibukas, V.Gečienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.