Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Aurimas Jakutis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Jakutis, E.Grigeliūnienė      
 16       ->      
  [47] 13:30   A.Jakutis, E.Grigeliūnienė    
 9   Raimondas Ubis 
 Diana Darbutienė 
    21:18  21:17 [28']    
[33] 12:15   R.Ubis, D.Darbutienė      
 8   Vilimas Šimkus 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:19 [27']      
    [59] 14:20   P.Liutikas, Ž.Mickevičienė  
 5   Paulius Liutikas 
 Živilė Mickevičienė 
      21:17  21:17 [23']  
[34] 12:15   P.Liutikas, Ž.Mickevičienė      
 12   Šarūnas Andriulionis 
 Laura Bičiūnienė 
  21:7  21:9 [27']      
  [48] 13:30   P.Liutikas, Ž.Mickevičienė    
 13   Darius Jurgilas 
 Laura Špogienė 
    21:12  21:7 [19']    
[35] 12:40   R.Povilaitis, L.Gorienė      
 4   Raimondas Povilaitis 
 Lina Gorienė 
  21:18  13:21  21:18 [34']       1-a vieta
      [69] 15:10   P.Liutikas, Ž.Mickevičienė
 3   Andrius Bičiūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:10  14:21  21:15 [31']
[36] 12:40   A.Bičiūnas, D.Sunklodė      
 14   Saulius Venslovas 
 Sonata Ščerbakova 
  21:19  21:8 [22']      
  [49] 13:30   A.Bičiūnas, D.Sunklodė    
 11   Artūras Liutkus 
 Daiva Paulauskienė 
    8:21  23:21  21:19 [39']    
[37] 12:40   A.Masteika, S.Kliaubienė      
 6   Arūnas Masteika 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:15  21:9 [19']      
    [60] 14:20   A.Bičiūnas, D.Sunklodė  
 7   Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
      21:16  21:14 [20']  
[38] 12:40   H.Smilgevičius, D.Liutikė      
 10   Henrikas Smilgevičius 
 Darja Liutikė 
  18:21  21:18  21:16 [38']      
  [50] 13:55   H.Smilgevičius, D.Liutikė    
 15         21:19  19:21  21:19 [37']    
 V.Liutika, R.Staupelienė      
 2   Vytautas Liutika 
 Renata Staupelienė 
  ->    A.Jakutis, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [70] 15:10   A.Jakutis, E.Grigeliūnienė
       H.Smilgevičius, D.Liutikė   21:19  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Ubis, D.Darbutienė    
    [61] 14:45   R.Ubis, D.Darbutienė  
     R.Povilaitis, L.Gorienė   21:15  21:16 [22']   5-a vieta
      [71] 15:35   R.Ubis, D.Darbutienė
     A.Masteika, S.Kliaubienė     21:14  21:9 [25']
    [62] 14:45   A.Masteika, S.Kliaubienė  
     V.Liutika, R.Staupelienė   21:15  21:14 [24']  
         
         
       R.Povilaitis, L.Gorienė   7-a vieta
     
       V.Liutika, R.Staupelienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šimkus, K.Freimanaitė    
   V.Šimkus, K.Freimanaitė   ->    
    [63] 14:45   D.Jurgilas, L.Špogienė  
   Š.Andriulionis, L.Bičiūnienė     21:11  16:21  21:18 [65']  
  [51] 13:55   D.Jurgilas, L.Špogienė    
   D.Jurgilas, L.Špogienė   21:9  21:17 [20']     9-a vieta
      [72] 15:35   R.Grytė, R.Januškienė
   S.Venslovas, S.Ščerbakova       19:21  22:20  21:14 [38']
  [52] 13:55   S.Venslovas, S.Ščerbakova    
   A.Liutkus, D.Paulauskienė   21:19  9:21  21:14 [27']    
    [64] 14:45   R.Grytė, R.Januškienė  
   R.Grytė, R.Januškienė     21:14  21:9 [20']  
   R.Grytė, R.Januškienė    
    ->    
         
       V.Šimkus, K.Freimanaitė   11-a vieta
     
       S.Venslovas, S.Ščerbakova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Š.Andriulionis, L.Bičiūnienė  
     Š.Andriulionis, L.Bičiūnienė   ->   13-a vieta
     
     A.Liutkus, D.Paulauskienė     ->
     A.Liutkus, D.Paulauskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.