Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2019-11-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buitvydas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Giedrikas, G.Buitvydas      
 16       ->      
  [86] 16:50   A.Giedrikas, G.Buitvydas    
 9   Raimondas Ubis 
 Feliksas Joneikis 
    21:9  21:6 [19']    
[77] 16:00   R.Ubis, F.Joneikis      
 8   Raimondas Povilaitis 
 Rolandas Čepulis 
  21:14  21:12 [22']      
    [98] 17:40   A.Giedrikas, G.Buitvydas  
 5   Artūras Ščerbakovas 
 Vytautas Liutika 
      21:18  21:13  
[78] 16:00   A.Ščerbakovas, V.Liutika      
 12   Tomas Tenikaitis 
 Edvinas Goris 
  21:17  19:21  21:18 [42']      
  [87] 16:50   A.Jakutis, A.Bičiūnas    
 13   Aurimas Jakutis 
 Andrius Bičiūnas 
    21:14  21:14 [24']    
[79] 16:00   A.Jakutis, A.Bičiūnas      
 4   Raimundas Masevičius 
 Augustinas Stankevičius 
  20:22  21:8  21:13 [37']       1-a vieta
      [108] 18:30   A.Giedrikas, G.Buitvydas
 3   Šarūnas Andriulionis 
 Paulius Liutikas 
        21:16  21:19 [21']
 Š.Andriulionis, P.Liutikas      
 14       ->      
  [88] 16:50   Š.Andriulionis, P.Liutikas    
 11   Erlandas Roličius 
 Arūnas Masteika 
    21:15  9:21  21:18 [28']    
[80] 16:00   E.Roličius, A.Masteika      
 6   Saulius Venslovas 
 Darius Jurgilas 
  21:17  10:21  21:14 [33']      
    [99] 17:40   Š.Andriulionis, P.Liutikas  
 7   Artūras Liutkus 
 Stasys Kubiliūnas 
      21:13  21:15 [23']  
[81] 16:25   R.Grytė, R.Galvanauskas      
 10   Rokas Grytė 
 Ramūnas Galvanauskas 
  21:9  22:20 [23']      
  [89] 16:50   V.Šimkus, J.Daugėla    
 15         21:19  21:17 [29']    
 V.Šimkus, J.Daugėla      
 2   Vilimas Šimkus 
 Jonas Daugėla 
  ->    A.Jakutis, A.Bičiūnas   3-a vieta
      [109] 18:30   V.Šimkus, J.Daugėla
       V.Šimkus, J.Daugėla   21:17  16:21  21:18 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Ubis, F.Joneikis    
    [100] 18:05   R.Ubis, F.Joneikis  
     A.Ščerbakovas, V.Liutika   21:16  21:14 [22']   5-a vieta
      [110] 18:55   R.Ubis, F.Joneikis
     E.Roličius, A.Masteika     21:17  21:18 [26']
    [101] 18:05   E.Roličius, A.Masteika  
     R.Grytė, R.Galvanauskas   21:14  21:10 [21']  
         
         
       A.Ščerbakovas, V.Liutika   7-a vieta
      [111] 18:55   R.Grytė, R.Galvanauskas
       R.Grytė, R.Galvanauskas   21:16  14:21  21:15 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Povilaitis, R.Čepulis    
   R.Povilaitis, R.Čepulis   ->    
    [102] 18:05   T.Tenikaitis, E.Goris  
   T.Tenikaitis, E.Goris     21:16  16:21  24:22 [35']  
  [91] 17:15   T.Tenikaitis, E.Goris    
   R.Masevičius, A.Stankevičius   21:18  19:21  21:10 [36']     9-a vieta
      [112] 18:55   T.Tenikaitis, E.Goris
        18:21  21:18  22:20 [38']
   S.Venslovas, D.Jurgilas    
   S.Venslovas, D.Jurgilas   ->    
    [103] 18:05   S.Venslovas, D.Jurgilas  
   A.Liutkus, S.Kubiliūnas     21:17  21:4 [21']  
   A.Liutkus, S.Kubiliūnas    
    ->    
         
       R.Povilaitis, R.Čepulis   11-a vieta
      [113] 18:55   R.Povilaitis, R.Čepulis
       A.Liutkus, S.Kubiliūnas   21:0 [9']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Masevičius, A.Stankevičius  
     R.Masevičius, A.Stankevičius   ->   13-a vieta
       R.Masevičius, A.Stankevičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.