Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [134] 16:45   D.Juodsnukis    
 9   Vidas Pilvinis      21:17  17:21  21:15 [38']    
[113] 15:50   M.Kancleris      
 8   Mindaugas Kancleris    21:14  21:15 [37']      
    [159] 18:15   D.Žilinskas  
 5   Edmundas Mackevičius        22:20  21:19 [27']  
[114] 15:50   D.Tankevič      
 12   Dominik Tankevič    18:21  21:12  21:4 [45']      
  [135] 17:10   D.Žilinskas    
 13   Rokas Lesinskas      21:15  21:14 [24']    
[115] 15:50   D.Žilinskas      
 4   Deivydas Žilinskas    21:12  21:12 [29']       1-a vieta
      [180] 19:40   E.Joly-testault
 3   Ervan Joly-testault          23:21  17:21  21:13 [35']
[116] 15:50   E.Joly-testault      
 14   Emilis Jonkus    21:18  21:12 [21']      
  [136] 17:10   E.Joly-testault    
 11   Salvijus Stravinskas      21:16  22:20 [25']    
[117] 15:50   S.Stravinskas      
 6   Tomas Grigas    17:21  21:10  21:11 [36']      
    [160] 18:15   E.Joly-testault  
 7   Vaidas Korolkovas        22:24  21:10  21:13 [34']  
[118] 16:15   U.Mikalauskas      
 10   Ugnius Mikalauskas    21:15  21:16 [31']      
  [137] 17:10   K.Vilkevičius    
 15   Kasparas Vilkevičius      21:19  21:18 [23']    
[119] 16:15   K.Vilkevičius      
 2   Elmoras Adakauskas    21:12  21:11 [18']    D.Juodsnukis   3-a vieta
      [181] 19:40   D.Juodsnukis
       K.Vilkevičius   11:21  21:19  21:11 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kancleris    
    [161] 18:45   M.Kancleris  
     D.Tankevič   12:21  23:21  21:17 [41']   5-a vieta
      [182] 19:40   S.Stravinskas
     S.Stravinskas     17:21  21:17  21:13 [38']
    [162] 18:45   S.Stravinskas  
     U.Mikalauskas   21:14  21:19 [25']  
         
         
       D.Tankevič   7-a vieta
      [183] 19:40   D.Tankevič
       U.Mikalauskas   21:10  21:11 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
    [163] 18:45   R.Lesinskas  
   E.Mackevičius     21:11  21:13 [26']  
  [138] 17:10   R.Lesinskas    
   R.Lesinskas   21:13  21:3 [23']     9-a vieta
      [184] 19:40   R.Lesinskas
   E.Jonkus       21:8  21:9 [25']
  [139] 17:10   E.Jonkus    
   T.Grigas   21:18  21:10 [31']    
    [164] 18:45   E.Adakauskas  
   V.Korolkovas     21:15  15:21  21:16 [33']  
  [140] 17:10   E.Adakauskas    
   E.Adakauskas   21:18  21:9 [27']    
         
       V.Pilvinis   11-a vieta
      [185] 19:40   E.Jonkus
       E.Jonkus   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   ->   13-a vieta
      [186] 19:40   V.Korolkovas
     T.Grigas     21:0
    [165] 18:45   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:11  19:21  21:9 [44']  
         
         
        15-a vieta
       T.Grigas
       T.Grigas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.