Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Andrius Montrimas ,   Elmoras Adakauskas   Dėl 1-4 vietų    
[62] 12:45   K.Vilkevičius, E.Joly-testault    
 8   Kasparas Vilkevičius ,   Ervan Joly-testault    21:8  21:16 [26']    
  [81] 14:05   K.Vilkevičius, E.Joly-testault  
 5   Vaidas Korolkovas ,   Egidijus Karaliūnas      25:23  21:18 [25']  
[63] 13:10   D.Juodsnukis, D.Žilinskas    
 4   Dalius Juodsnukis ,   Deivydas Žilinskas    21:19  21:16 [36']    1-a vieta
    [100] 14:55   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Salvijus Stravinskas ,   Gediminas Fridricas        21:14  21:12 [26']
[64] 13:10   S.Stravinskas, G.Fridricas    
 6   Rokas Lesinskas ,   Dominik Tankevič    21:9  21:17 [27']    
  [82] 14:05   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Laimis Fiodorovas ,   Ugnius Mikalauskas      19:21  21:13  21:16 [41']  
[65] 13:10   M.Kancleris, M.Trybas    
 2   Mindaugas Kancleris ,   Mindaugas Trybas    21:14  21:10 [23']    
     
     D.Juodsnukis, D.Žilinskas  3-a vieta
  [101] 14:55   S.Stravinskas, G.Fridricas
   S.Stravinskas, G.Fridricas   21:14  18:21  21:18 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Montrimas, E.Adakauskas    
  [83] 14:05   V.Korolkovas, E.Karaliūnas  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas   21:19  21:19 [27']  5-a vieta
    [102] 14:55   V.Korolkovas, E.Karaliūnas
   R.Lesinskas, D.Tankevič     21:16  25:23 [38']
  [84] 14:05   R.Lesinskas, D.Tankevič  
   L.Fiodorovas, U.Mikalauskas   21:16  21:15 [28']  
       
       
     A.Montrimas, E.Adakauskas  7-a vieta
    [103] 14:55   A.Montrimas, E.Adakauskas
     L.Fiodorovas, U.Mikalauskas   13:21  22:20  21:12 [38']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.