Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Diana Valantinaitė 
 Greta Šukutytė 
21
7
21
9
 18'
21
11
21
13
 21'
21
9
21
16
 25'
126/65
61
3
1
2 Vilma Galinytė 
 Dalia Sunklodė 
7
21
9
21
 18'
22
20
21
15
 29'
21
15
21
13
 29'
101/105
-4
2
2
3 Asta Mastavičiūtė 
 Miglė Riaubaitė 
11
21
13
21
 21'
20
22
15
21
 29'
19
21
21
7
21
15
 40'
120/128
-8
1
3
4 Sigita Grigaravičienė 
 Gitana Pšibilskienė 
9
21
16
21
 25'
15
21
13
21
 29'
21
19
7
21
15
21
 40'
96/145
-49
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolanta Sereckienė 
 Renata Platakytė 
20
22
21
18
21
18
 40'
18
21
15
21
 16'
95/100
-5
1
2
2 Kamilė Rutkauskaitė 
 Evelina Keturakytė 
22
20
18
21
18
21
 40'
15
21
8
21
 19'
81/104
-23
0
3
3 Asta Mažulienė 
 Modesta Kožkuvienė 
21
18
21
15
 16'
21
15
21
8
 19'
84/56
28
2
1



2020-02-29  
   1-a vieta
 1    Diana Valantinaitė,  Greta Šukutytė  
[104] 14:55   D.Valantinaitė, G.Šukutytė
 6    Asta Mažulienė,  Modesta Kožkuvienė   26:24  21:19 [35']
   



2020-02-29  
   3-a vieta
 2    Jolanta Sereckienė,  Renata Platakytė  
[105] 14:55   J.Sereckienė, R.Platakytė
 3    Vilma Galinytė,  Dalia Sunklodė   21:18  21:7 [29']
   



2020-02-29  
   5-a vieta
 4    Kamilė Rutkauskaitė,  Evelina Keturakytė  
[106] 14:55   K.Rutkauskaitė, E.Keturakytė
 5    Asta Mastavičiūtė,  Miglė Riaubaitė   21:10  21:11 [20']
   



 
   7-a vieta
 7    Sigita Grigaravičienė,  Gitana Pšibilskienė  
 S.Grigaravičienė, G.Pšibilskienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.