Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Genys      
 16       ->      
  [115] 15:00   D.Genys    
 9   Jonas Maziliauskas      21:16  21:18 [23']    
[79] 13:20   J.Maziliauskas      
 8   Nedas Šimkus    21:17  23:21 [25']      
    [149] 16:40   D.Genys  
 5   Dominik Tankevič        21:13  21:13 [26']  
[80] 13:20   D.Tankevič      
 12   Rokas Barkauskas    21:11  21:11 [21']      
  [116] 15:00   D.Tankevič    
 13   Deilas Pacevičius      21:19  14:21  21:14 [52']    
[81] 13:20   R.Lesinskas      
 4   Rokas Lesinskas    21:8  21:7 [23']       1-a vieta
      [176] 17:55   D.Genys
 3   Ugnius Mikalauskas          21:10  26:24 [30']
[82] 13:20   U.Mikalauskas      
 14   Arnas Kanaševičius    21:2  21:2 [18']      
  [117] 15:00   U.Mikalauskas    
 11   Augustas Janušonis      17:21  21:13  21:10 [33']    
[83] 13:20   A.Janušonis      
 6   Kipras Sakalauskas    19:21  22:20  21:18 [40']      
    [150] 16:40   D.Žilinskas  
 7   Nojus Tenikaitis        21:6  21:0 [9']  
[84] 13:45   B.Kamantauskas      
 10   Benediktas Kamantauskas    26:24  21:15 [26']      
  [118] 15:00   D.Žilinskas    
 15         21:11  21:15 [18']    
 D.Žilinskas      
 2   Deivydas Žilinskas    ->    D.Tankevič   3-a vieta
      [177] 17:55   D.Tankevič
       U.Mikalauskas   21:12  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Maziliauskas    
    [151] 16:40   J.Maziliauskas  
     R.Lesinskas   21:12  21:17 [26']   5-a vieta
      [178] 17:55   J.Maziliauskas
     A.Janušonis     21:18  22:20 [23']
    [152] 16:40   A.Janušonis  
     B.Kamantauskas   22:20  21:16 [23']  
         
         
       R.Lesinskas   7-a vieta
       R.Lesinskas
       B.Kamantauskas   21:9  21:14 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Šimkus    
   N.Šimkus   ->    
    [153] 16:40   N.Šimkus  
   R.Barkauskas     22:20  15:21  21:14 [33']  
  [119] 15:00   R.Barkauskas    
   D.Pacevičius   21:23  21:19  21:18 [33']     9-a vieta
      [179] 17:55   K.Sakalauskas
   A.Kanaševičius       21:17  26:28  21:16 [45']
  [120] 15:25   K.Sakalauskas    
   K.Sakalauskas   21:0 [5']    
    [154] 16:40   K.Sakalauskas  
   N.Tenikaitis     21:18  18:21  22:20 [33']  
   N.Tenikaitis    
    ->    
         
       R.Barkauskas   11-a vieta
     
       N.Tenikaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Pacevičius  
     D.Pacevičius   ->   13-a vieta
     
     A.Kanaševičius     ->
     A.Kanaševičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.