Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Minija Barauskaitė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė      
 16       ->      
  [44] 11:40   M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė    
 9   Urtė Gatelytė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
    21:19  21:11 [24']    
[33] 11:15   J.Linkutė, G.Šukutytė      
 8   Justė Linkutė 
 Greta Šukutytė 
  21:8  21:12 [20']      
    [51] 12:05   M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Augustė Stankevičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
      21:12  22:20 [28']  
 A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė      
 12       ->      
  [45] 12:05   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė    
 13         21:13  21:13 [32']    
 A.Peleckytė, A.Ralytė      
 4   Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
  ->       1-a vieta
      [58] 12:30   J.Kelečiūtė, M.Lekšaitė
 3   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
        22:20  24:22 [27']
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė      
 14       ->      
  [46] 12:05   J.Šalnaitė, T.Leonovič    
 11         13:21  21:18  21:15 [40']    
 J.Šalnaitė, T.Leonovič      
 6   Jorūnė Šalnaitė 
 Taja Leonovič 
  ->      
    [52] 12:05   J.Kelečiūtė, M.Lekšaitė  
 7   Kamilė Rutkauskaitė 
 Liepa Grubinskaitė 
      21:5  21:12 [20']  
 K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė      
 10       ->      
  [47] 12:05   J.Kelečiūtė, M.Lekšaitė    
 15         21:8  21:9 [17']    
 J.Kelečiūtė, M.Lekšaitė      
 2   Jogailė Kelečiūtė 
 Milda Lekšaitė 
  ->    A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [59] 12:30   J.Šalnaitė, T.Leonovič
       J.Šalnaitė, T.Leonovič   21:12  21:13 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Linkutė, G.Šukutytė    
    [53] 12:05   A.Peleckytė, A.Ralytė  
     A.Peleckytė, A.Ralytė   25:23  21:18 [27']   5-a vieta
      [60] 12:30   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė
     T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė     21:18  21:18 [27']
    [54] 12:30   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
     K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė   21:14  21:13 [21']  
         
         
       J.Linkutė, G.Šukutytė   7-a vieta
       J.Linkutė, G.Šukutytė
       K.Rutkauskaitė, L.Grubinskaitė   21:12  21:14 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Gatelytė, R.Vidzėnaitė    
   U.Gatelytė, R.Vidzėnaitė   ->    
     U.Gatelytė, R.Vidzėnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       U.Gatelytė, R.Vidzėnaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.