Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [91] 14:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9   Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
    21:15  21:7 [17']    
[70] 13:25    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė      
 8   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
  16:21  24:22  21:15 [32']      
    [113] 15:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  14:21  21:9 [27']  
[71] 13:25    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 12   Evelina Keturakytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:23  21:11  21:17 [27']      
  [92] 14:50    R.Gečaitė, U.Pūkaitė    
 13   Roberta Milašauskaitė 
 Lina Venckutė 
    21:19  21:14 [16']    
[72] 13:25    R.Gečaitė, U.Pūkaitė      
 4   Rugilė Gečaitė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:13  21:12 [16']       1-a vieta
      [131] 17:15    J.Puchova, J.Ramaneckienė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:18  22:20 [20']
[73] 13:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14   Irina Jasiūnienė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:14  21:15 [16']      
  [93] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11   Diana Lubė 
 Eglė Markelytė 
    21:14  18:21  21:15 [33']    
[74] 13:55    G.Plečkaitytė, V.Suško      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  22:20  14:21  21:9 [26']      
    [114] 15:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė  
 7   Laura Paulauskaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      22:20  21:12 [20']  
[75] 13:55    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  22:20  14:21  21:17 [28']      
  [94] 14:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė    
 15         21:13  21:12 [14']    
 J.Puchova, J.Ramaneckienė      
 2   Jelena Puchova 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    R.Gečaitė, U.Pūkaitė   3-a vieta
      [132] 17:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė
       A.Pakšytė, A.Brikaitė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė    
    [115] 16:20    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:15  18:21  22:20 [32']   5-a vieta
      [133] 17:15    G.Plečkaitytė, V.Suško
     G.Plečkaitytė, V.Suško     21:18  21:16 [22']
    [116] 16:20    G.Plečkaitytė, V.Suško  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:19  21:16 [20']  
         
         
       N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   ->    
    [117] 16:20    E.Keturakytė, A.Montvydaitė  
   E.Keturakytė, A.Montvydaitė     14:21  21:17  21:16 [25']  
  [95] 14:50    E.Keturakytė, A.Montvydaitė    
   R.Milašauskaitė, L.Venckutė   23:21  21:12 [18']     9-a vieta
      [134] 17:15    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė       21:18  21:15 [17']
  [96] 14:50    D.Lubė, E.Markelytė    
   D.Lubė, E.Markelytė   21:16  21:23  21:13 [28']    
    [118] 16:20    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė     19:21  21:17  21:11 [24']  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
    ->    
         
       V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   11-a vieta
     
       D.Lubė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė  
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
     
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė     ->
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.