Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [91] 14:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9   Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
    21:15  21:7 [17']    
[70] 13:25    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė      
 8   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
  16:21  24:22  21:15 [32']      
    [113] 15:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  14:21  21:9 [27']  
[71] 13:25    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 12   Evelina Keturakytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:23  21:11  21:17 [27']      
  [92] 14:50    R.Gečaitė, U.Pūkaitė    
 13   Roberta Milašauskaitė 
 Lina Venckutė 
    21:19  21:14 [16']    
[72] 13:25    R.Gečaitė, U.Pūkaitė      
 4   Rugilė Gečaitė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:13  21:12 [16']       1-a vieta
      [131] 17:15    J.Puchova, J.Ramaneckienė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:18  22:20 [20']
[73] 13:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14   Irina Jasiūnienė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:14  21:15 [16']      
  [93] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11   Diana Lubė 
 Eglė Markelytė 
    21:14  18:21  21:15 [33']    
[74] 13:55    G.Plečkaitytė, V.Suško      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  22:20  14:21  21:9 [26']      
    [114] 15:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė  
 7   Laura Paulauskaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      22:20  21:12 [20']  
[75] 13:55    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  22:20  14:21  21:17 [28']      
  [94] 14:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė    
 15         21:13  21:12 [14']    
 J.Puchova, J.Ramaneckienė      
 2   Jelena Puchova 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    R.Gečaitė, U.Pūkaitė   3-a vieta
      [132] 17:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė
       A.Pakšytė, A.Brikaitė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė    
    [115] 16:20    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:15  18:21  22:20 [32']   5-a vieta
      [133] 17:15    G.Plečkaitytė, V.Suško
     G.Plečkaitytė, V.Suško     21:18  21:16 [22']
    [116] 16:20    G.Plečkaitytė, V.Suško  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:19  21:16 [20']  
         
         
       N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   ->    
    [117] 16:20    E.Keturakytė, A.Montvydaitė  
   E.Keturakytė, A.Montvydaitė     14:21  21:17  21:16 [25']  
  [95] 14:50    E.Keturakytė, A.Montvydaitė    
   R.Milašauskaitė, L.Venckutė   23:21  21:12 [18']     9-a vieta
      [134] 17:15    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė       21:18  21:15 [17']
  [96] 14:50    D.Lubė, E.Markelytė    
   D.Lubė, E.Markelytė   21:16  21:23  21:13 [28']    
    [118] 16:20    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė     19:21  21:17  21:11 [24']  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
    ->    
         
       V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   11-a vieta
     
       D.Lubė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė  
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
     
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė     ->
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.