Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Domas Pakšys 
 Mantas Šatkauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, M.Šatkauskas      
 16       ->      
  [64] 16:20   D.Pakšys, M.Šatkauskas    
 9  Arnas Krasauskas 
 Domantas Ausiejus 
    21:11  21:8 [18']    
[50] 15:30   J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas      
 8  Jokūbas Kazlauskas 
 Kajus Vilpišauskas 
  21:19  21:14 [24']      
    [80] 17:35   D.Pakšys, M.Šatkauskas  
 5  Domas Daugėla 
 Jurgis Jatulis 
      21:14  21:9 [22']  
[51] 15:30   D.Daugėla, J.Jatulis      
 12  Nojus Alijauskas 
 Alvaras Jakštys 
    B/Ž      
  [65] 16:20   R.Barkauskas, D.Leonovič    
 13         21:14  21:15 [26']    
 R.Barkauskas, D.Leonovič      
 4  Rokas Barkauskas 
 Daniel Leonovič 
  ->       1-a vieta
      [122] 10:00   D.Pakšys, M.Šatkauskas
 3  Emilis Jonkus 
 Nojus Tenikaitis 
        21:12  21:13 [19']
 E.Jonkus, N.Tenikaitis      
 14       ->      
  [66] 16:20   E.Jonkus, N.Tenikaitis    
 11  Simas Bočys 
 Matas Revinskas 
    21:6  21:7 [19']    
[52] 15:30   D.Krūminas, R.Krūminas      
 6  Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
  21:18  21:19 [26']      
    [81] 17:35   E.Jonkus, N.Tenikaitis  
 7  Benas Markevičius 
 Tautvydas Puišys 
      21:16  21:19 [27']  
[53] 15:30   B.Markevičius, T.Puišys      
 10  Ugnius Lygnugaris 
 Adomas Bardauskas 
  21:5  21:8 [21']      
  [67] 16:20   M.Gedrimas, K.Sakalauskas    
 15         21:7  21:5 [16']    
 M.Gedrimas, K.Sakalauskas      
 2  Markas Gedrimas 
 Kipras Sakalauskas 
  ->    R.Barkauskas, D.Leonovič   3-a vieta
      [123] 10:00   M.Gedrimas, K.Sakalauskas
       M.Gedrimas, K.Sakalauskas   21:13  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas    
    [82] 17:35   D.Daugėla, J.Jatulis  
     D.Daugėla, J.Jatulis   23:21  20:22  21:9 [36']   5-a vieta
      [124] 10:00   D.Daugėla, J.Jatulis
     D.Krūminas, R.Krūminas     21:12  21:6 [21']
    [83] 17:35   B.Markevičius, T.Puišys  
     B.Markevičius, T.Puišys   21:18  21:12 [23']  
         
         
       J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas   7-a vieta
      [125] 10:25   J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas
       D.Krūminas, R.Krūminas   21:10  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Krasauskas, D.Ausiejus    
   A.Krasauskas, D.Ausiejus   ->    
    [68] 16:45   A.Krasauskas, D.Ausiejus  
   N.Alijauskas, A.Jakštys     21:0 [1']  
   N.Alijauskas, A.Jakštys    
    ->     9-a vieta
      [84] 17:35   S.Bočys, M.Revinskas
        21:10  21:10 [21']
   S.Bočys, M.Revinskas    
   S.Bočys, M.Revinskas   ->    
    [69] 16:45   S.Bočys, M.Revinskas  
   U.Lygnugaris, A.Bardauskas     21:9  21:7 [22']  
   U.Lygnugaris, A.Bardauskas    
    ->    
         
       N.Alijauskas, A.Jakštys   11-a vieta
     
       U.Lygnugaris, A.Bardauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.