Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 14           1.6 
   8           2.8 
   7           1 
   4           1.4 
   6           0.7 
 U-13 
 16           1.8 
   8           1.2 
   7           0.7 
   6           0.45 
   8           0.6 
 U-11 
   4     1       0.25 
 12           0.9 
   2           0.13 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   21 d.  09:30  U-11   MV    G.Velykytė   19:21  14:21    I.Paškevičiūtė   21'  
 2   21 d.  09:30  U-11   MV    G.Beržinskaitė   0:1    M.Kibildaitė   10'  
 3   21 d.  09:30  U-11   MV    Ū.Budrytė   5:21  5:21    M.Leonovič   15'  
 4   21 d.  09:30  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   21:11  21:9    V.Radzevičiūtė   18'  
 5   21 d.  09:50  U-13   VV    D.Pakšys   21:2  21:2    K.Vilpišauskas   16'  
 6   21 d.  09:50  U-13   VV    A.Zavackas   21:16  21:19    T.Žibūda   29'  
 7   21 d.  09:50  U-13   VV    E.Jonkus   21:13  21:15    J.Jatulis   18'  
 8   21 d.  09:50  U-13   VV    V.Voroneckis   3:21  5:21    K.Sakalauskas   17'  
 9   21 d.  10:10  U-13   VV    R.Lesinskas   21:6  21:2    A.Lukošius   17'  
 10   21 d.  10:10  U-13   VV    M.Plauška   14:21  12:21    B.Kamantauskas   24'  
 11   21 d.  10:10  U-13   VV    D.Leonovič   21:16  21:9    J.Kazlauskas   23'  
 12   21 d.  10:10  U-13   VV    P.Jarašiūnas   4:21  8:21    D.Tankevič   18'  
 13   21 d.  10:30  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:7  21:7    I.Paškevičiūtė   18'  
 14   21 d.  10:30  U-11   MV    M.Kibildaitė   7:21  3:21    U.Gatelytė   21'  
 15   21 d.  10:30  U-11   MV    J.Kavaliauskaitė   21:10  21:8    M.Leonovič   20'  
 16   21 d.  10:30  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   16:21  15:21    E.Dindaitė   25'  
 17   21 d.  10:50  U-11   MV    G.Velykytė   1:0    G.Beržinskaitė    
 18   21 d.  10:50  U-11   MV    Ū.Budrytė   14:21  6:21    V.Radzevičiūtė   20'  
 19   21 d.  10:50  U-11   VV    D.Tankevič   21:2  21:8    R.Čekauskas   18'  
 20   21 d.  10:50  U-11   VV    U.Lygnugaris   21:17  21:14    I.Martyšius   25'  
 21   21 d.  11:10  U-13   VV    D.Pakšys   21:10  21:13    A.Zavackas   20'  
 22   21 d.  11:10  U-13   VV    E.Jonkus   12:21  21:10  21:17    K.Sakalauskas   29'  
 23   21 d.  11:10  U-13   VV    R.Lesinskas   21:15  21:9    B.Kamantauskas   23'  
 24   21 d.  11:10  U-13   VV    D.Leonovič   7:21  4:21    D.Tankevič   18'  
 25   21 d.  11:30  U-13   VV    K.Vilpišauskas   5:21  1:21    T.Žibūda   16'  
 26   21 d.  11:30  U-13   VV    J.Jatulis   21:15  21:10    V.Voroneckis   19'  
 27   21 d.  11:30  U-13   VV    A.Lukošius   12:21  6:21    M.Plauška   20'  
 28   21 d.  11:30  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:9  21:17    P.Jarašiūnas   19'  
 29   21 d.  11:50  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:3  21:1    G.Velykytė   15'  
 30   21 d.  11:50  U-13   MV    L.Budrytė   7:21  8:21    G.Vancevičiūtė   21'  
 31   21 d.  11:50  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:4  21:5    E.Vilimaitė   16'  
 32   21 d.  11:50  U-13   MV    D.Rudminaitė   2:21  0:21    T.Leonovič   16'  
 33   21 d.  12:10  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:13  21:19    U.Gatelytė   21'  
 34   21 d.  12:10  U-11   MV    J.Kavaliauskaitė   21:16  21:19    E.Dindaitė   24'  
 35   21 d.  12:10  U-11   MV    I.Paškevičiūtė   21:11  21:15    M.Kibildaitė   24'  
 36   21 d.  12:10  U-11   MV    M.Leonovič   13:21  10:21    R.Vidzėnaitė   22'  
 37   21 d.  12:30  U-11   VV    D.Tankevič   21:7  21:19    I.Martyšius   22'  
 38   21 d.  12:30  U-11   VV    U.Lygnugaris   21:18  21:19    R.Čekauskas   25'  
 39   21 d.  12:30  U-13   VV    D.Pakšys   21:18  21:6    E.Jonkus   19'  
 40   21 d.  12:30  U-13   VV    R.Lesinskas   18:21  18:21    D.Tankevič   31'  
 41   21 d.  12:55  U-13   VV    A.Zavackas   21:17  21:14    K.Sakalauskas   25'  
 42   21 d.  12:55  U-13   VV    B.Kamantauskas   19:21  26:28    D.Leonovič   28'  
 43   21 d.  12:55  U-13   VV    T.Žibūda   21:11  21:10    J.Jatulis   20'  
 44   21 d.  12:55  U-13   VV    M.Plauška   14:21  23:21  17:21    J.Kazlauskas   39'  
 45   21 d.  13:15  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:4  21:11    G.Vancevičiūtė   19'  
 46   21 d.  13:15  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:18  8:21  24:22    T.Leonovič   44'  
 47   21 d.  13:15  U-13   MV    G.Velykytė   19:21  21:18  22:20    L.Budrytė   42'  
 48   21 d.  13:15  U-13   MV    E.Vilimaitė   12:21  7:21    D.Rudminaitė   19'  
 49   21 d.  13:35  U-11   MV    N.Seniūnaitė   8:21  21:12  16:21    J.Kavaliauskaitė   34'  
 50   21 d.  13:35  U-11   MV    U.Gatelytė   21:14  21:11    E.Dindaitė   28'  
 51   21 d.  13:35  U-11   VV    D.Tankevič   21:8  21:17    U.Lygnugaris   26'  
 52   21 d.  13:35  U-11   VV    I.Martyšius   21:14  16:21  10:21    R.Čekauskas   31'  
 53   21 d.  13:55  U-13   VV    D.Pakšys   21:11  21:14    D.Tankevič   24'  
 54   21 d.  13:55  U-13   VV    E.Jonkus   17:21  17:21    R.Lesinskas   28'  
 55   21 d.  13:55  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:19  21:10    G.Vedrickaitė   30'  
 56   21 d.  13:55  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   13:21  13:21    T.Leonovič   29'  
 57   21 d.  14:15  U-11   VD    I.Martyšius  D.Tankevič   21:9  21:8    R.Čekauskas  U.Lygnugaris   24'  
 58   21 d.  14:15  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   21:18  21:16    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   27'  
 59   21 d.  14:15  U-13   VD    A.Zavackas  T.Žibūda   21:9  21:8    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   24'  
 60   21 d.  14:15  U-13   VD    V.Voroneckis  A.Lukošius   6:21  5:21    D.Tankevič  D.Leonovič   25'  
 61   21 d.  14:40  U-13   MD    V.Radzevičiūtė  M.Kibildaitė   17:21  16:21    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič   30'  
 62   21 d.  14:40  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   21:17  21:13    G.Velykytė  G.Velykytė   25'  
 63   21 d.  14:40  U-17   MX    K.Milašauskas  L.Bartuškaitė   15:21  15:21    R.Kim  K.Merkevičiūtė   28'  
 64   21 d.  14:40  U-17   MX    A.Janušonis  R.Vidzėnaitė   21:6  21:8    T.Bartusevičius  M.Songinaitė   19'  
 65   21 d.  15:00  U-13   VD    R.Lesinskas  B.Kamantauskas   29:27  23:21    J.Kazlauskas  J.Jatulis   31'  
 66   21 d.  15:00  U-13   VD    A.Zavackas  T.Žibūda   11:21  11:21    D.Tankevič  D.Leonovič   24'  
 67   21 d.  15:00  U-13   VD    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   21:15  21:14    V.Voroneckis  A.Lukošius   27'  
 68   21 d.  15:00  U-13   MD    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė   21:15  21:10    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič   29'  
 69   21 d.  15:20  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   8:21  7:21    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   20'  
 70   21 d.  15:20  U-13   MD    V.Radzevičiūtė  M.Kibildaitė   20:22  14:21    G.Velykytė  G.Velykytė   23'  
 71   21 d.  15:20  U-17   MX    S.Kanapeckas  M.Marcinkevičiūtė   21:18  15:21  21:12    R.Kim  K.Merkevičiūtė   36'  
 72   21 d.  15:20  U-17   MX    A.Janušonis  R.Vidzėnaitė   17:21  13:21    N.Šimkus  A.Leimonaitė   22'  
 73   21 d.  15:40  U-17   MX    K.Milašauskas  L.Bartuškaitė   21:10  21:10    T.Bartusevičius  M.Songinaitė   23'  
 74   21 d.  15:40  U-13   VD    R.Lesinskas  B.Kamantauskas   24:22  17:21  21:18    D.Tankevič  D.Leonovič   41'  
 75   21 d.  15:40  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis       A.Zavackas  T.Žibūda    
 76   21 d.  15:40  U-13   VD    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   21:14  21:9    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   25'  
 77   21 d.  16:00  U-13   MD    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė       N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė    
 78   21 d.  16:00  U-13   MD    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič       U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė    
 79   21 d.  16:00  U-17   MX    S.Kanapeckas  M.Marcinkevičiūtė       N.Šimkus  A.Leimonaitė    
 80   21 d.  16:00  U-17   MX    R.Kim  K.Merkevičiūtė       A.Janušonis  R.Vidzėnaitė    
 81   21 d.  16:25  U-13   MX    D.Leonovič  T.Leonovič       J.Kazlauskas  M.Kibildaitė    
 82   21 d.  16:25  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė       B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė    
 83   21 d.  16:25  U-13   MX    T.Žibūda  I.Paškevičiūtė       A.Zavackas  U.Gatelytė    
 84   21 d.  16:25  U-13   MX    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė       E.Jonkus  G.Vedrickaitė    
 85   21 d.  16:45  U-17   VD    B.Bačkaitis  T.Bartusevičius       A.Kaminskas  D.Gabriūnas    
 86   21 d.  16:45  U-17   VD    D.Guja  R.Kim       P.Jakubčionis  E.Pocej    
 87   21 d.  16:45  U-17   VD    M.Demenkovas  M.Stacevičius       A.Janušonis  N.Šimkus    
 88   21 d.  16:45  U-17   MD    S.Poklikajeva  M.Marcinkevičiūtė       G.Vedrickaitė  L.Bartuškaitė    
 89   21 d.  17:05  U-17   MD    J.Šalnaitė  T.Leonovič       K.Anciūtė  M.Lekšaitė    
 94   21 d.  17:25  U-17   VD    S.Kanapeckas  D.Pakšys       .    
 104   21 d.  18:10  U-17   MV    S.Poklikajeva       M.Songinaitė    
 105   21 d.  18:30  U-17   MV    A.Leimonaitė       M.Lekšaitė    
 106   21 d.  18:30  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė       L.Bartuškaitė    
 107   21 d.  18:30  U-17   MV    K.Merkevičiūtė       K.Anciūtė    
 108   21 d.  18:30  U-17   VV    E.Pocej       D.Gabriūnas    
 109   21 d.  18:50  U-17   VV    A.Janušonis       K.Milašauskas    
 110   21 d.  18:50  U-17   VV    M.Demenkovas       D.Guja    
 111   21 d.  18:50  U-17   VV    N.Šimkus       M.Stacevičius    
 112   21 d.  18:50  U-17   VV    B.Bačkaitis       A.Kaminskas    
 113   21 d.  19:10  U-17   VV    M.Butkus       P.Jakubčionis    
 118   21 d.  19:30  U-17   VV    S.Kanapeckas       .    
 121   21 d.  19:55  U-17   VV    .       R.Kim    
102 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.