Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Simas Kanapeckas    Dėl 1-8 vietos      
 S.Kanapeckas      
 16       ->      
  [118] 19:30   S.Kanapeckas    
 9   Ernestas Pocej      21:11  21:12 [22']    
[108] 18:30   E.Pocej      
 8   Dominykas Gabriūnas    26:24  12:21  21:15 [45']      
    [126] 20:15   S.Kanapeckas  
 5   Augustas Janušonis        19:21  21:6  21:15 [32']  
[109] 18:50   A.Janušonis      
 12   Kristupas Milašauskas    21:12  21:16 [19']      
  [119] 19:30   A.Janušonis    
 13   Mangirdas Demenkovas      21:10  21:11 [17']    
[110] 18:50   D.Guja      
 4   Dovydas Guja    21:12  21:9 [18']       1-a vieta
      [132] 21:00   S.Kanapeckas
 3   Nedas Šimkus          21:5  21:17 [25']
[111] 18:50   N.Šimkus      
 14   Matas Stacevičius    21:15  21:10 [23']      
  [120] 19:55   N.Šimkus    
 11   Benas Bačkaitis      21:12  20:22  21:11 [36']    
[112] 18:50   A.Kaminskas      
 6   Adas Kaminskas    21:11  21:8 [23']      
    [127] 20:40   N.Šimkus  
 7   Mindaugas Butkus        23:21  21:19 [28']  
[113] 19:10   P.Jakubčionis      
 10   Paulius Jakubčionis    21:12  14:21  21:7 [25']      
  [121] 19:55   R.Kim    
 15         21:9  21:8 [18']    
 R.Kim      
 2   Ričard Kim    ->    A.Janušonis   3-a vieta
      [133] 21:00   A.Janušonis
       R.Kim   21:13  23:21 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Pocej    
    [128] 20:40   D.Guja  
     D.Guja   21:16  21:19 [20']   5-a vieta
     
     A.Kaminskas     ->
    [129] 20:40   A.Kaminskas  
     P.Jakubčionis   21:11  21:12 [20']  
         
         
       E.Pocej   7-a vieta
     
       P.Jakubčionis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gabriūnas    
   D.Gabriūnas   ->    
    [130] 20:40   D.Gabriūnas  
   K.Milašauskas     22:24  28:26  21:11 [44']  
  [122] 19:55   K.Milašauskas    
   M.Demenkovas   21:15  21:12 [18']     9-a vieta
     
   M.Stacevičius       ->
  [123] 19:55   M.Stacevičius    
   B.Bačkaitis   21:18  21:15 [24']    
    [131] 21:00   M.Butkus  
   M.Butkus     21:12  21:11 [18']  
   M.Butkus    
    ->    
         
       K.Milašauskas   11-a vieta
     
       M.Stacevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Demenkovas  
     M.Demenkovas   ->   13-a vieta
     
     B.Bačkaitis     ->
     B.Bačkaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.