Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[5] 09:50   D.Pakšys      
 16   Kajus Vilpišauskas    21:2  21:2 [16']      
  [21] 11:10   D.Pakšys    
 9   Adomas Zavackas      21:10  21:13 [20']    
[6] 09:50   A.Zavackas      
 8   Titas Žibūda    21:16  21:19 [29']      
    [39] 12:30   D.Pakšys  
 5   Emilis Jonkus        21:18  21:6 [19']  
[7] 09:50   E.Jonkus      
 12   Jurgis Jatulis    21:13  21:15 [18']      
  [22] 11:10   E.Jonkus    
 13   Vaidas Voroneckis      12:21  21:10  21:17 [29']    
[8] 09:50   K.Sakalauskas      
 4   Kipras Sakalauskas    21:3  21:5 [17']       1-a vieta
      [53] 13:55   D.Pakšys
 3   Rokas Lesinskas          21:11  21:14 [24']
[9] 10:10   R.Lesinskas      
 14   Augustas Lukošius    21:6  21:2 [17']      
  [23] 11:10   R.Lesinskas    
 11   Martynas Plauška      21:15  21:9 [23']    
[10] 10:10   B.Kamantauskas      
 6   Benediktas Kamantauskas    21:14  21:12 [24']      
    [40] 12:30   D.Tankevič  
 7   Daniel Leonovič        21:18  21:18 [31']  
[11] 10:10   D.Leonovič      
 10   Jokūbas Kazlauskas    21:16  21:9 [23']      
  [24] 11:10   D.Tankevič    
 15   Paulius Jarašiūnas      21:7  21:4 [18']    
[12] 10:10   D.Tankevič      
 2   Dominik Tankevič    21:4  21:8 [18']    E.Jonkus   3-a vieta
      [54] 13:55   R.Lesinskas
       R.Lesinskas   21:17  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zavackas    
    [41] 12:55   A.Zavackas  
     K.Sakalauskas   21:17  21:14 [25']   5-a vieta
     
     B.Kamantauskas     ->
    [42] 12:55   D.Leonovič  
     D.Leonovič   21:19  28:26 [28']  
         
         
       K.Sakalauskas   7-a vieta
     
       B.Kamantauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Vilpišauskas      
  [25] 11:30   T.Žibūda    
   T.Žibūda   21:5  21:1 [16']    
    [43] 12:55   T.Žibūda  
   J.Jatulis     21:11  21:10 [20']  
  [26] 11:30   J.Jatulis    
   V.Voroneckis   21:15  21:10 [19']     9-a vieta
     
   A.Lukošius       ->
  [27] 11:30   M.Plauška    
   M.Plauška   21:12  21:6 [20']    
    [44] 12:55   J.Kazlauskas  
   J.Kazlauskas     21:14  21:23  21:17 [39']  
  [28] 11:30   J.Kazlauskas    
   P.Jarašiūnas   21:9  21:17 [19']    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
     
       M.Plauška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Vilpišauskas    
     
     V.Voroneckis   ->   13-a vieta
     
     A.Lukošius     ->
     
     P.Jarašiūnas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.