Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Daniel Leonovič ,   Taja Leonovič   Dėl 1-4 vietų    
[81] 16:25   D.Leonovič, T.Leonovič    
 8   Jokūbas Kazlauskas ,   Mėta Kibildaitė    21:5  21:8 [20']    
  [90] 17:05   D.Leonovič, T.Leonovič  
 5   Dominik Tankevič ,   Goda Vancevičiūtė      21:13  21:15 [23']  
[82] 16:25   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 4   Benediktas Kamantauskas ,   Nomeda Seniūnaitė    21:10  18:21  21:12 [30']    1-a vieta
    [99] 17:45   E.Jonkus, G.Vedrickaitė
 3   Titas Žibūda ,   Ieva Paškevičiūtė        21:12  13:21  21:19 [31']
[83] 16:25   A.Zavackas, U.Gatelytė    
 6   Adomas Zavackas ,   Urtė Gatelytė    21:4  21:14 [26']    
  [91] 17:05   E.Jonkus, G.Vedrickaitė  
 7   Jurgis Jatulis ,   Viltė Radzevičiūtė      21:18  21:12 [22']  
[84] 16:25   E.Jonkus, G.Vedrickaitė    
 2   Emilis Jonkus ,   Greta Vedrickaitė      B/Ž    
     
     D.Tankevič, G.Vancevičiūtė  3-a vieta
  [100] 17:45   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
   A.Zavackas, U.Gatelytė   21:11  21:8 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Kazlauskas, M.Kibildaitė    
  [92] 17:05   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė  
   B.Kamantauskas, N.Seniūnaitė   21:16  21:16 [21']  5-a vieta
   
   T.Žibūda, I.Paškevičiūtė     ->
  [93] 17:25   T.Žibūda, I.Paškevičiūtė  
   J.Jatulis, V.Radzevičiūtė     B/Ž  
       
       
     J.Kazlauskas, M.Kibildaitė  7-a vieta
   
     J.Jatulis, V.Radzevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.