Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [13] 10:30   N.Seniūnaitė    
 9   Gretė Velykytė      21:7  21:7 [18']    
[1] 09:30   I.Paškevičiūtė      
 8   Ieva Paškevičiūtė    21:19  21:14 [21']      
    [33] 12:10   N.Seniūnaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė        21:13  21:19 [21']  
[2] 09:30   M.Kibildaitė      
 12   Mėta Kibildaitė      B/Ž      
  [14] 10:30   U.Gatelytė    
 13         21:7  21:3 [21']    
 U.Gatelytė      
 4   Urtė Gatelytė    ->       1-a vieta
      [49] 13:35   J.Kavaliauskaitė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          21:8  12:21  21:16 [34']
 J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [15] 10:30   J.Kavaliauskaitė    
 11   Ūla Budrytė      21:10  21:8 [20']    
[3] 09:30   M.Leonovič      
 6   Mila Leonovič    21:5  21:5 [15']      
    [34] 12:10   J.Kavaliauskaitė  
 7   Rusnė Vidzėnaitė        21:16  21:19 [24']  
[4] 09:30   R.Vidzėnaitė      
 10   Viltė Radzevičiūtė    21:11  21:9 [18']      
  [16] 10:30   E.Dindaitė    
 15         21:16  21:15 [25']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    U.Gatelytė   3-a vieta
      [50] 13:35   U.Gatelytė
       E.Dindaitė   21:14  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Paškevičiūtė    
    [35] 12:10   I.Paškevičiūtė  
     M.Kibildaitė   21:11  21:15 [24']   5-a vieta
     
     M.Leonovič     ->
    [36] 12:10   R.Vidzėnaitė  
     R.Vidzėnaitė   21:13  21:10 [22']  
         
         
       M.Kibildaitė   7-a vieta
     
       M.Leonovič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Velykytė    
   G.Velykytė   ->    
    [17] 10:50   G.Velykytė  
   G.Beržinskaitė       B/Ž  
   G.Beržinskaitė    
    ->     9-a vieta
       G.Velykytė
        21:13  21:17 [21']
   Ū.Budrytė    
   Ū.Budrytė   ->    
    [18] 10:50   V.Radzevičiūtė  
   V.Radzevičiūtė     21:14  21:6 [20']  
   V.Radzevičiūtė    
    ->    
         
       G.Beržinskaitė   11-a vieta
     
       Ū.Budrytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.