Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Domas Daugėla 
 Kipras Sakalauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Daugėla, K.Sakalauskas      
 16       ->      
  [14] 10:40   M.Butkus, P.Kovas    
 9   Dovydas Guja 
 Aistis Klimavičius 
    21:19  21:17 [22']    
[6] 10:00   M.Butkus, P.Kovas      
 8   Mindaugas Butkus 
 Pijus Kovas 
  21:13  19:21  21:13 [33']      
    [25] 11:50   E.Karišauskas, R.Kim  
 5   Ervinas Karišauskas 
 Ričard Kim 
      21:12  21:10 [20']  
 E.Karišauskas, R.Kim      
 12       ->      
  [15] 11:05   E.Karišauskas, R.Kim    
 13         21:23  21:15  21:16 [37']    
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 4   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [34] 12:40   E.Jonkus, P.Sutkaitis
 3   Emilis Jonkus 
 Pijus Sutkaitis 
        23:21  21:14 [24']
 E.Jonkus, P.Sutkaitis      
 14       ->      
  [16] 11:05   E.Jonkus, P.Sutkaitis    
 11   Bronius Karsokas 
 Eimantas Puidokas 
    21:19  21:6 [17']    
[5] 10:00   S.Duoba, J.Žukauskas      
 6   Simonas Duoba 
 Justas Žukauskas 
  21:15  21:17 [21']      
    [26] 11:50   E.Jonkus, P.Sutkaitis  
 7   Mantas Lukonas 
 Dainius Krūminas 
      21:11  21:7 [20']  
[7] 10:20   M.Lukonas, D.Krūminas      
 10   Dominykas Gabriūnas 
 Justas Peciukonis 
  21:16  10:21  21:18 [42']      
  [17] 11:05   A.Kaminskas, M.Šatkauskas    
 15         21:17  21:10 [24']    
 A.Kaminskas, M.Šatkauskas      
 2   Adas Kaminskas 
 Mantas Šatkauskas 
  ->    M.Butkus, P.Kovas   3-a vieta
      [35] 12:40   A.Kaminskas, M.Šatkauskas
       A.Kaminskas, M.Šatkauskas   21:18  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Daugėla, K.Sakalauskas    
    [27] 11:50   U.Mikalauskas, M.Stravinskas  
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:14  18:21  21:13 [32']   5-a vieta
      [36] 13:05   U.Mikalauskas, M.Stravinskas
     S.Duoba, J.Žukauskas     21:12  21:16 [85']
    [28] 12:15   S.Duoba, J.Žukauskas  
     M.Lukonas, D.Krūminas   21:16  22:20 [26']  
         
         
       D.Daugėla, K.Sakalauskas   7-a vieta
      [37] 13:05   D.Daugėla, K.Sakalauskas
       M.Lukonas, D.Krūminas   21:9  21:8 [12']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Guja, A.Klimavičius    
   D.Guja, A.Klimavičius   ->    
     D.Guja, A.Klimavičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [29] 12:15   D.Gabriūnas, J.Peciukonis
        21:15  21:12 [20']
   B.Karsokas, E.Puidokas    
   B.Karsokas, E.Puidokas   ->    
    [18] 11:05   D.Gabriūnas, J.Peciukonis  
   D.Gabriūnas, J.Peciukonis     21:13  15:21  21:5 [47']  
   D.Gabriūnas, J.Peciukonis    
    ->    
         
        11-a vieta
       B.Karsokas, E.Puidokas
       B.Karsokas, E.Puidokas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.