Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2020-09-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-04 2020-09-04 2020-09-06  
 1   Gabriel Fernandez 
 Alejandro De pablo 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Fernandez, A.De pablo      
 16       ->      
  [56] 19:00   G.Fernandez, A.De pablo    
 9   Gustavs Brečs 
 Patriks Kandis 
      B/Ž    
[27] 15:00   G.Brečs, P.Kandis      
 8   Artur Ajupov 
 Tauri Kilk 
    B/Ž      
    [82]    G.Fernandez, A.De pablo  
 5   Mathis Chanthakesone 
 Lorrain Joliat 
      21:15  11:21  21:10 [34']  
[29] 15:20   M.Chanthakesone, L.Joliat      
 12   Mihkel mart Liim 
 Markus Saarepuu 
    B/Ž      
  [57] 19:20    M.Chanthakesone, L.Joliat    
 13   Martin Chumchal 
 Nicolas Franconville 
    21:13  21:12 [18']    
[30] 15:20   M.Chumchal, N.Franconville      
 4   Anton Berik 
 Kristjan Orrin 
    B/Ž       1-a vieta
      [86] 09:00    G.Fernandez, A.De pablo
 3   Jekabs Blumbergs 
 Alens Zandovskis 
        21:18  21:18 [40']
[31] 15:30   O.Männik, R.Zirk      
 14   Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
    B/Ž      
  [58] 19:20   G.Ankravs, P.Rozenvalds    
 11   Gustavs Ankravs 
 Pauls Rozenvalds 
      B/Ž    
[32] 15:30   G.Ankravs, P.Rozenvalds      
 6       ->      
    [84]  J.Alava, J.Fernandez  
 7   Adrian Alvarez 
 Pelayo Pinto 
        B/Ž  
[33] 15:50    A.Alvarez, P.Pinto      
 10   Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  21:12  21:8 [19']      
  [59] 19:30    J.Alava, J.Fernandez    
 15         21:17  22:20 [27']    
 J.Alava, J.Fernandez      
 2   Javier Alava 
 Jacobo Fernandez 
  ->    M.Chanthakesone, L.Joliat   3-a vieta
     
       G.Ankravs, P.Rozenvalds   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Brečs, P.Kandis    
     
     M.Chumchal, N.Franconville   ->   5-a vieta
     
     O.Männik, R.Zirk     ->
     
     A.Alvarez, P.Pinto   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   A.Ajupov, T.Kilk   ->    
     
   M.Liim, M.Saarepuu     ->  
     
   A.Berik, K.Orrin   ->     9-a vieta
     
   J.Blumbergs, A.Zandovskis       ->
     
    ->    
     
   R.Grigaliūnas, S.Novikas     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.