Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior, Data: 2020-09-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-04 2020-09-04 2020-09-05  
 1   Lorrain Joliat 
 Caroline Racloz 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Joliat, C.Racloz      
 16       ->      
  [66] 21:00   L.Joliat, C.Racloz    
 9   Davis Strazdins 
 Arina Babre 
      B/Ž    
 D.Strazdins, A.Babre      
 8       ->      
    [76] 13:00    L.Joliat, C.Racloz  
 5   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
      21:17  21:17 [27']  
 D.Beržanskis, G.Mockutė      
 12       ->      
  [65] 21:00   D.Beržanskis, G.Mockutė    
 13   Pauls Rozenvalds 
 Arta Priedniece 
      B/Ž    
[39] 17:00   O.Männik, R.Üprus      
 4   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
    B/Ž       1-a vieta
      [88]    P.Pinto, C.Arcos
 3   Rannar Zirk 
 Andra Mai Hoop 
        21:15  21:17 [29']
[37] 16:30   R.Zirk, A.Hoop      
 14   Alens Zandovskis 
 Anna Kupca 
    B/Ž      
  [64] 20:50   M.Chanthakesone, L.Amiguet    
 11           B/Ž    
 M.Chanthakesone, L.Amiguet      
 6   Mathis Chanthakesone 
 Lucie Amiguet 
  ->      
    [77] 13:00    P.Pinto, C.Arcos  
 7   Nicolas Franconville 
 Vera Appenzeller 
      21:14  21:17 [23']  
[38] 16:30    N.Franconville, V.Appenzeller      
 10   Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
  21:13  21:19 [23']      
  [67] 21:20    P.Pinto, C.Arcos    
 15         21:9  21:17 [22']    
 P.Pinto, C.Arcos      
 2   Pelayo Pinto 
 Candela Arcos 
  ->    D.Beržanskis, G.Mockutė   3-a vieta
     
       M.Chanthakesone, L.Amiguet   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Strazdins, A.Babre    
     
     O.Männik, R.Üprus   ->   5-a vieta
     
     R.Zirk, A.Hoop     ->
     
     N.Franconville, V.Appenzeller   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
    ->    
     
      ->  
     
   P.Rozenvalds, A.Priedniece   ->     9-a vieta
     
   A.Zandovskis, A.Kupca       ->
     
    ->    
     
   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.