Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [31] 11:15    J.Šalnaitė    
 9   Karoliina Pintšuk      21:10  21:10 [17']    
[6] 10:00    K.Pintšuk      
 8   Amelija Klimaitė    21:8  21:10 [18']      
    [59] 12:30    J.Šalnaitė  
 5   Elija Dindaitė        21:9  21:4 [14']  
[7] 10:00    E.Dindaitė      
 12   Marri Lankov    21:18  19:21  21:9 [31']      
  [32] 11:15    E.Dindaitė    
 13   Skaistė Liutkutė      21:14  21:16 [17']    
[8] 10:00    L.Budrytė      
 4   Liepa Budrytė    21:11  21:10 [18']       1-a vieta
      [89] 14:10    J.Šalnaitė
 3   Greta Vedrickaitė          18:21  21:18  21:12 [45']
[9] 10:00    G.Vedrickaitė      
 14   Elžbieta Vilimaitė    21:6  21:8 [15']      
  [33] 11:15    K.Saksing    
 11   Giedra Velykytė      21:16  22:20 [19']    
[10] 10:00    K.Saksing      
 6   Kertu Saksing    21:13  21:5 [15']      
    [60] 12:30    T.Leonovič  
 7   Lumikki Liias        21:16  21:12 [20']  
[11] 10:00    L.Liias      
 10   Marija Byčkova    21:8  21:5 [15']      
  [34] 11:15    T.Leonovič    
 15         21:17  21:14 [21']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    E.Dindaitė   3-a vieta
      [90] 14:10    K.Saksing
       K.Saksing   21:5  21:2 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Pintšuk    
    [61] 12:55    K.Pintšuk  
     L.Budrytė   21:7  21:9 [16']   5-a vieta
      [91] 14:10    L.Liias
     G.Vedrickaitė     18:21  24:22  22:20 [36']
    [62] 12:55    L.Liias  
     L.Liias   24:22  21:16 [22']  
         
         
       L.Budrytė   7-a vieta
      [92] 14:10    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:16  21:5 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [63] 12:55    M.Lankov  
   M.Lankov     21:17  19:21  21:12 [34']  
  [35] 11:15    M.Lankov    
   S.Liutkutė   21:7  21:11 [16']     9-a vieta
      [93] 14:35    M.Lankov
   E.Vilimaitė       10:21  21:10  21:10 [28']
  [36] 11:15    G.Velykytė    
   G.Velykytė   21:10  21:9 [17']    
    [64] 12:55    G.Velykytė  
   M.Byčkova     21:15  21:7 [20']  
   M.Byčkova    
    ->    
         
       A.Klimaitė   11-a vieta
      [94] 14:35    A.Klimaitė
       M.Byčkova   21:3  21:10 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   ->   13-a vieta
      [95] 14:35    E.Vilimaitė
     E.Vilimaitė     21:18  16:21  22:20 [33']
     E.Vilimaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.